Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik kártyát használjam...

Melyik kártyát használjam tovább nevemen lévő új vagy ismeretlen nevén lévő régit?

Figyelt kérdés
Körülbelül 5 éve van a nálam egy kártya, de egy ismeretlen nevén én annó használatlanul vásároltam kéztől. (arabok..) Normál méretű sim, ezt később ollóval levágtam microra. Most vettem egy új telót függetlenül és gondoltam nem teszem bele a saját kezűleg vágott kártyát, kicseréltetem a boltba úgyis nano kell és újra vágni kéne. Mivel nem az én nevemen van nem cserélték ki a telekomosok... Vettem egy új kártyát bele addig is tudjam használni vagy hogy ezzel fogom használni, de egyre jobban hajazok arra, hogy fogom levágommegint magamnak a kártyát és használom tovább a régit a francba, hiába nem az én nevemen van. Eddig elvoltam így továbbra is elleszek. Telecom fiókomba neten tudom kezelni mind a két kártyát.

2016. dec. 29. 14:45
 1/1 anonim ***** válasza:
5 éves kártya nem biztos, hogy tudja kezelni a 4G-t.
2016. dec. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!