Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért veszik el minden adat...

Miért veszik el minden adat amikor újraindítom a telefonomat?

Figyelt kérdés
Pár napja kikapcsoltam a telefonomat, majd mikor bekapcsoltam az SD kártyáról minden adat eltűnt. Oké, letöltöttem újra az alkalmazásokat, meg újra ráraktam a zenéket. Ma lefagyott. Semmire nem reagált, kikapcsoltam majd vissza. Mit ad isten megint minden elveszik, azt irja üres SD kártya. Ezt hogyan lehetne orvosolni? Meg miért van? A telefon 1,5 éves, LG G4C. Az SD kártya 64 gigás.
2016. dec. 30. 12:48
 1/1 TappancsMancs ***** válasza:
Ha fontos vannak adatmentők és visszaállítják, ilyenkor mint törlésnél egy jelet kap hogy üres, de fizikálisan ott van csak nem mutatja. Gondolom nem formázódott csak törlődött.
2016. dec. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!