Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android verziók telefonokhoz?

Android verziók telefonokhoz?

Figyelt kérdés

Tud valaki olyan oldalt mondani ahol azt lehet ellenőrízni, hogy egy adott verziójú android frissítést milyen telefonokhoz adtak ki?

Vagy hogy adott telefonhoz mi a legutolsó hivatalos android frissítés?


köszi



2016. dec. 30. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Például a gyártó oldala...
2016. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
@1: a teszt kedvéért, a telefon egy LG L90 dual.. én nem találtam az LG oldalán semmi olyasmit hogy mi az utolsó hivatalos android verzió erre, de simán lehet hogy nem tudom hol keressem.
2016. dec. 30. 21:41
 3/4 A kérdező kommentje:
@5: egyébként is lehet hogy én másik google-t használok, de újra megnéztem, baromira nincs az első oldalon olyan találat ami a kérdésemre adna választ
2016. dec. 30. 22:07
 4/4 A kérdező kommentje:
@10: egyébként meg csak részben hasznos /pontos az oldal, mert pl az LG F60-hoz csak annyit ír hogy Android OS, v4.4.2 (KitKat), de ehez már van 5-ös android is elvileg
2016. dec. 30. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!