Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s7 vagy s7 edge?

Samsung galaxy s7 vagy s7 edge?

Figyelt kérdés
Szeretném megvenni valamelyiket, de nem tudom melyiket vegyem. Az s7 edge jobban tetszik, de nem tudom van e megfelelő védőüveg és tok hozzá...

2016. dec. 30. 23:06
 1/7 A kérdező kommentje:
vagy esetleg valami már ilyen árkategóriában? Még az iphone 6s-t nézegettem
2016. dec. 30. 23:08
 2/7 anonim ***** válasza:

Várj még 2-3 hónapot, lehethogy fájna a szived, ha most megvennéd az S7-et, és az S8 esetleg sokkal jobb lenne, vagy jobban bejönne. Ha meg nem lesz olyan extrémnagy különbség, akkor érdemes lesz S7-et venni, ha már kapható lesz az utódja. Valamivel olcsóbb lesz a mostani áránál, feltételezem.

Egyébként jó telefon, nem bánnád meg.

2016. dec. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az S7 Edge-ről többen is mondták, hogy az "edge"-kijelzőt sokszor megnyomják, amikor megfogják a telefont. Szóval inkább a sima S7-et javaslom. Ha hasonló áron tudsz venni iPhone 6S-t, akkor azt is fontold meg.
2016. dec. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
71%

Szia ha tudok segíteni akkor nezz rá a TheVR Tech youtube csatornára ott mindkét telefonról beszélnek!

Hogy ha már igen is választani kéne akkor s7edge választanám a nagyobb kijelző és nagyobb aku miatt!

2016. dec. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az S7 Edge annyiban különbözik, hogy nagyobb a mérete/kijelzője és az akksija is.

Vagy még ajánlani tudom: LG G5, LG V10, vagy Huawei Mate 8

2016. dec. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. dec. 31. 14:01
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát S7 Edge használóként mondom, hogy az Edge kijelzőt nem nyomogatom folyamatosan!

Mindennel meg vagyok elégedve tok szempontjából is, viszont ami hátránya van, hogy fólia nincsen rá! 3-szor rakattam fel üvegfóliát és mehettem vissza reklamálni és visszakérni a pénzem, hogy selejtet adtak el.

De ezen kívül teljesen meg vagyok vele elégedve, mind szoftverileg és tudásilag sem! Soha sem fagyott még le, se semmi!

2017. jan. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!