Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia E4 készülékem...

Sony Xperia E4 készülékem van. Úgy 30-40 % töltöttségi foknál a töltőre kapcsoltam. Egy idő után a képernyőn 3 választási lehetőséget ajánlott fel: 1. / gyors töltés,2. / teljes töltés,3. / Csepp töltés, előkészítés az önkisülésre?

Figyelt kérdés

Javítja az akku állapotát.

Én az utóbbit 3. /választottam. Egy villanás és azóta sötét a képernyő . Egy kis pont több másodpercen szünetekkel fel-fel villan a bal felső sarkában.Tegnap este óta, , úgy 17 órája a töltőn van. Nem hívható, nem lehet bekapcsolni. Mit csináljak?



2016. dec. 31. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Vedd le a töltőről, vedd ki az akkut egy percre.

Tedd vissza és kapcsold be.

2016. dec. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Apám! Hogy mit tud ez a telefon . Önkisütést csinált. Csepptöltéssel töltött két és fél napig. Le vettem a töltőről . nem lehetett bekapcsolni. Viszem a szervizbe. Egyszer csak magától bekapcsolt és működött. Töltöttsége 90 % . Kellett volna még egy fél nap. Nem baj . Az a lényeg, hogy ezzel sokat javult az aksim. Mégis lehet kisütni az okos telefonokat Vigyázat. A készülék ajánlotta fel. Én csak elfogadtam. Tehát nem én végeztem a kisütést és a csepptöltést. A kisütést sk. én sem ajánlom senkinek.
2017. jan. 1. 16:05
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat javított az önkisütés és a csepptöltés az akkumulátoromon. Szinte 2-3 óra hossza alatt töltöttem fel az akkumulátoromat a 100 %-ra. Gyors is. Egyszerűen nem győzök magamhoz térni az ámulatból
2017. jan. 2. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!