Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ismerősöm telefonja miért...

Ismerősöm telefonja miért tölt olyan gyorsan? Enyém mért nem?

Figyelt kérdés

Ismerősömnek s6 edge plus-ja van. Tegnap mutatta nekem, hogy milyen gyorsan tölt. Hát 10 másodpercenként felment egy százalékot. Hogy lehet?

Igen, tisztában vagyok vele, hogy van benne gyorstöltés stb.

Nekem sima s6-om van, kihúztam a telefonját, majd rádugtam az enyémet. Az enyém miért nem töltött olyan gyorsan mint az övé? A kábeles gyorstöltés mindkettőnknek be volt kapcsolva.

Vagy ennyi különbség lenne a sima s6 és az s6 edge+ között?

Amúgy BÚÉK :)



2017. jan. 1. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan annyi százalékon volt mindkettőtök telefonja? Mert pl. 10-20%-ra vagy 70-80%-ra tölteni nem ugyanannyi idő. Menyi idősek az aksiaiotok? Rengetek befolyásoló tényező lehet.
2017. jan. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindkettőnk telefonja ~40%-on volt. Az én telefonom kicsit több mint 1 éves. Az övé pedig majdnem 1 éves. Pár hónap különbség lehet a kettő között.
2017. jan. 1. 17:42
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, hogy neked többet fogyaszt a telefonod. Több felesleges baromság megy, vagy nagyobbra van állítva a fényerő, én ilyesmire gondolnék első körben.
2017. jan. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zzzoli ***** válasza:

Az előttem szóló jól írta, egyébként nem kell aggódni, már csak az is befolyásolja, azaz lassaban tölt a telefonod ha kicsit melegebb lett az akkuja a nagyobb prociterhelés miatt.

Ha 80% ra durván fél óra alatt feltölt, akkor rendben van vele minden.

2017. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!