Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Utorrent Macintoshon?

Utorrent Macintoshon?

Figyelt kérdés
2 hete vásároltam egy Macbook Prot. Szokatlan ez az új operációs rendszer, ismerkedünk egymással. Végre sikerült regisztrálnom Ncorera. Elolvastam a fontos tudnivalókat a WIKIben, hogy nagyjából képben legyek mi hogy működik. Ezek alapján letöltettem egy megfelelő torrent klienst ( uTorrent), és szépen elkezdtem töltögetni a filmeket. Az első két filmnél a seedelés simán ment. Ekkor még nem nagyon mertem többet letölteni, aztán nagyobb szünetekkel töltögettem tovább. Most jelenleg 8 filmnél tartok. 1 nappal ezelőttig minden jól ment, szépen seedelgette visszafele a filmeket. Tegnap este pedig azt látom hogy a 8ból 4 statusánál "stopped"et ír. Bemegyek a uTorrentbe, ott pedig ugyanennél a 4 filmnél piros felkiáltójel, valamint a statusnál "error". És elolvastam mindent, kérdeztem a HELPDESKeseket, de nem találok megoldást. Nem törölgettem, másolgattam, neveztem át semmit, 0-24 ben be van kapcsolva a gép, szóval eddig mindent igyekeztem betartani. Akkor mi lehet a probléma? Mac-esek (vagy nem macesek), tudtok ebben segíteni?

2017. jan. 2. 01:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy törölték ncoreról a torrentet?
2017. jan. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehetséges. Ezt hol tudom ellenőrizni?
2017. jan. 2. 01:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Rákeresel a torrentre, vagy elindítod a utorrentbe mindet rámész a profilodra és ott mutatja a jelenleg futatott torrenteket.
2017. jan. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg nCore-on Aktivitás menüben, hogy seed kötelezett-e még a torrent, aminél piros jel van uTorrentben. Ha nincs ott, akkor már nem muszáj tovább seedelned.
2017. jan. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt írja 5 torrentnél nincs seedkötelezettségem.
2017. jan. 2. 11:03
 6/9 anonim ***** válasza:

Az alatt van egy lista, ilyenekkel, hogy Név, Start, Frissítve, Status, stb...

Nézd meg, hogy ebben a listában benne vannak-e azok a torrentek, amiket az utorrent piros felkiáltójellel jelöl.

2017. jan. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, benne vannak.
2017. jan. 2. 12:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor nálad van a hiba.

Töröld az uTorrentből a felkiáltó jeles torrenteket majd újra tallózd be a torrent fájlt. Itt pedig azt az elérési utat add meg neki, ahol van az adott, letöltött torrent. Ilyenkor csak leellenőrzi (mérettől függően 1-2 perc) és újra seedbe áll.

2017. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez bevált, köszönöm szépen!!
2017. jan. 2. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!