Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám átvinni a...

Brandon41 kérdése:

Hogyan tudnám átvinni a minecraft mentéseimet a Sony Xperia t telefonomból (bővíthető) a leendő oneplus 3t telefonomba (nem bővíthető)?

Figyelt kérdés

2017. jan. 2. 03:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Tölts le a Sony Xpreia T-n egy fájlkezelőt (ha még nincs letöltve) és keresd meg a "games" mappát.

(Ennek a "games" mappának vagy az SD kártyád gyökérkönyvtárában kell lenni, vagy pedig a telefon tárhelyének gyökérkönyvtárában. De az utóbbi inkább a lehetséges.)


Ezután csatlakoztasd a számítógépedhez a készüléket (Xperia-t) és helyezd át gépre azt a bizonyos "games" mappát, amelyet az előbb megkerestél.


Ezután válaszd le a készüléket (Xperia-t) a gépről és csatlakoztasd a géphez a másik készüléket (Oneplus 3T-t) és a gépre már korábban lementett "games" mappát húzd át a telóra. (Azaz a OnePlus 3T-re (A belső tárhely "gyökérkönyvtárába.) Így miután feltelepítetted a játékot, már automatikusan fogja érzékelni a játék az adatokat és így nem csak hogy a mapok, hanem még a beállításaid is megmaradnak. (Mivel az egész games mappát másoltad, nem csak a mapokat.)


Én így csinálnám.

Ha pedig nincs számítógéped (amit azért kétlek) akkor feltöltheted (az Xperia-n) a "games" mappát egy valamilyen felhőbe (pl. Google Drive) és a másik telón (OnePlus 3T-n) pedig letöltöd és behelyezed a belső tárhely "gyökérkönyvtárába".)


Előre is gratulálok az új Telefonodhoz!

Szerintem az egyik legjobb telefont választottad. ;)

Én is már elgondolkoztam egy OnePlus 3T vásárlásán...


További szép estét/napot! :)

2017. jan. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a választ, már nagyon várom a telefont.
2017. jan. 2. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!