Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Felrakom toltenia telefonom,...

Felrakom toltenia telefonom, de kevesebb szazalekkal huzom le! Mi az oka?

Figyelt kérdés
Mar az oruletbe kerget... Most kaptam egy uj samsung galaxy j3-at, es eleinte meg tok jo volt minden... Talan 3 napja kezdodott. Feltettem ejszakara tolteni, de reggel 60%on huztam le, holott 100%on szokott mar ilyenkor lenni. Egyre rosszabb lett, tegnap feldugtam 15%kal, egy kicsit nyomogattam, addig toltott, letettem az asztalra, meg mindig. Erre felkelek reggel: 9%!! Most tolt, mert errol irok.. Mi lehet a problema? Talan a toltovel?
2017. jan. 2. 10:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet a töltő is, lehet a töltő kábel is, de lehet a telefon is rossz. A töltőt meg a kábelt próbálj ki másikat ami biztosan jó.
2017. jan. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!