Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom bejelölni...

Miért nem tudom bejelölni ismerősnek Facebookon?

Figyelt kérdés

Elkezdtem megszervezni egy osztálytalálkozót a gimis osztállyal. Csináltam egy titkos csoportot, ahová mindenkit beveszek, hogy itt tudjuk megbeszélni a részleteket. Ehhez mindenkit be kellett jelölnöm ismerősnek. Viszont az egyik embert nem tudom! Valamiért nincs itt az "Ismerősnek jelölöm". Pedig van közös ismerősünk is, de így sem. Nem hiszem, hogy tiltott volna (egyrészt miért, mikor soha semmi bajunk nem volt egymással), másrészt akkor az adatlapját sem találnám meg, jól tudom? Így viszont simán rá tudok keresni, látom is a nyilvános bejegyzéseit meg pár képét, de mégsem tudom bejelölni.


Ez hogyan lehetséges??? Valami baj van a fiókommal, vagy létezik ilyen beállítás???



2017. jan. 3. 15:30
 1/3 anonim válasza:
Ez egy beállítás, hogy ismeretlenek ne jelöljék be azthiszem :/ írj neki üzenetet ha tudsz hogy jelöljön be téged :)
2017. jan. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 meszike91 ***** válasza:
Szerintem be lehet állítani, hogy senki se tudjon ismerősnek jelölni. Üzenetet sem tudsz küldeni?
2017. jan. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megnéztem közben a saját fiókomnál a beállításokat, a "ki jelölhet ismerősnek" menüpontnál csak olyan van, hogy "bárki", meg "ismerősök ismerősei". De hiába van vele 3 közös ismerősöm, mégsem tudom. Ja és "követem" opció sincs. Persze, írtam neki üzit már 3 nappal ezelőtt, de mivel nem ismerősöm, ezért gondolom az egyéb mappába rakta, és ott nem veszi észre.


Még mindig fogalmam sincs, hogy lehet így beállítani.

2017. jan. 3. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!