Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Talalt letiltott galaxy A3...

Talalt letiltott galaxy A3 alkatresznek még eladhato? Mennyi er?

Figyelt kérdés
2017. jan. 3. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Nincs olyan, hogy "talált" telefon. A talált telefon sem a tied. Rendőrségen le kell adni talált tárgyként, ha fél évig nem jelentkezik érte senki, akkor száll a tulajdonodba.
2017. jan. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
74%
Ahogy az előző mondja, ha így elrakod/eladod a telefont az ugyanúgy lopásnak ill. bűntetnek minősül mintha az utcán kitépted volna valaki kezéből vagy lenyúltad volna a táskájából.
2017. jan. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 bp1985 ***** válasza:
73%
Persze, de mivel nem a tied, így ajándékba kapsz 2 évet. Megéri?
2017. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Toga Aty válasza:
22%
A burkolat,a kijelző,az érintő és az aksi még eladható.Szedd szét és alkatrésznek áruld. Azért megnézném hogy a felettem írok hány tárgyat adtak már le.
2017. jan. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ne viccelj:) ők ha penzt talalnak aludni sem tudnak amig meg nem talaljak a gazdajat😂😂😂
2017. jan. 5. 08:11
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Nézzétek, élünk egy országban, ahol mindenki ott lop, ahol tud. Jól érzitek magatokat? Jó dolog orgazdának lenni? Engem pl zavar, hogy ilyen gondolkodású emberek vesznek körül, mint te.


Igen, adtam már le telefont, jogosítványt, pénztárcát, és nagyon remélem, hogy megtalálja a gazdáját.


Tényleg szánalomra méltó vagy, hogy más nyomorúságán akarsz pénzhez jutni, sajnálom, hogy ilyen rosszul megy a sorod. Ha letiltatta, tuti hogy kereste a gazdája.


A te dolgod, mit kezdesz vele, eladható alkatrésznek, de nem legális.

2017. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Bizony, én például több talált táskát, pénztárcát házhoz vittem a tulajdonosnak, vagy saját költségemen elpostáztam. Nyilván a te szinteden nincsenek ilyen emberek, ezért nehéz is neked elhinned, hogy valakinek jelent még valamit az, hogy becsület!
2017. jan. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem eladható, hanem leadható, az önkormányzatnál a jegyzőnél. Ha eladod, és lebuksz, mész a sittre bűncselekmény elkövetése miatt.
2017. jan. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Az én telefonom megadta magát és a szerviz 2000ft ért vette meg !(galaxi ace 3)
2017. jan. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Érdekes, hogy a ezekben a kommentekben is látszik az az arány, amit olvastam valahol. Az emberiség kb 80 % a teljesen tisztességes. Nem lopna, akkor sem, ha nem derülne ki. A 20 % miatt van szükség a bonyodalmas szabályokra. Én addig nem érzem jól magam itt sehol, ameddig a bringámat le kell láncolnom, hogy valaki ne vigye el. Addig nem ez az én otthonom.
2017. jan. 8. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!