Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért 3G sebességgel jön a 4G?

Miért 3G sebességgel jön a 4G?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eddig NetpluszS Dominós előfizetést használtam, ami jött rendesen 30mbittel. Váltottam NetpluszL-re, melynek ugye 300mbittel kellene jönnie. A speedtest 20-30 mbit fölé nem megy. A sim kártyát pár napja újïtottam 4gsre, telefon ismeri az összes hazai 4g sávot, előfizetês meg ugye 4g-s. A rêgi apn-t átírtam a Telekom oldalán leírtra. Úgy is 20-30mbit. Újraindítottam, de úgy sem lett jobb. Helyileg Budapesten vagyok. A telefon az állapotsávon Telekom HU 4G-t ír, szóval gondolom a 4G hálózatra van felcsatlakozva. Mi lehet a probléma, miért nem jön a 4G? Vagy csak ilyen lassú lenne? Előre is köszönöm a segítséget!



2017. jan. 3. 20:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
A Telekom alkalmazás "Domino Alap" díjcsomagot ír, és válthatnék Domino 5-re. Azzal lehet a gond?
2017. jan. 4. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!