Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Facebook Messenger Műveletek?

Facebook Messenger Műveletek?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben felfedeztem hogy a messengerben ha valakivel beszélgetek a mikrofon ikon mellett ugye van az a négyzet ikon 3 ponttal, azon belül pedig különböző letölthető (mini?)applikációk, ez nem is olyan érdekes, de az viszont igen, hogy meg jelent nekem ott egy műveletek gomb egy varázspálca ikonnal, ha arra rá megyek, tudok pacsit küldeni, integetni, vagy megbökni az adott személyt, a másik érdekes dolog hogy rajtam kívül igazából senkinek nem jelent ott meg ez. Mindenki csak kérdezi hogy csinálom, mutatom nekik de nekik nincs ott ilyesmi. Ez mitől lehet?

2017. jan. 4. 17:22
 1/2 |Orfeusz| ***** válasza:
A fejlesztők szokták több részletben kiadni a frissítést, hogy ha valami nagy hiba maradt az alkalmazásban, az ne érintse az összes felhasználót. Itt is erről van szó.
2017. jan. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szóval ezek szerint bele estem egy olyan rétegbe akiknek ez úgymond tesztként befrissült?
2017. jan. 4. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!