Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baja a telefonom aksijának?

Mi a baja a telefonom aksijának?

Figyelt kérdés
1,5 éves a telefonom (Xperia E4) sajnos ez néhol meg is látszik rajta. December elején csináltam egy hard resetet és azóta megvan hülyülve az aksi. 30-40%-nál kikapcsol lemerülésre hivatkozva majd pár perc múlva visszakapcsolom és 1%. Nagyon gyorsan merül és nagyon gyorsan töltődik. A mai napon 20!!!! perc alatt töltötte fel 1ről 92%-ra. (persze ugyanilyen gyorsan merült is le)
2017. jan. 4. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Tönkrement az aksi. Ha lehet cserélni benne, a neten keress másikat.
2017. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nekem egy Sony Xperia Rey csinált ilyet, már az is 4 éves telefon, de hiába cseréltem benne akksit, ugyanaz a probléma volt, csak pár napig volt jó látszólag.

Ha nagyon szereted, akkor vegyél új akksit bele, hátha jó lesz.

2017. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Beépített aksis szóval csere az nem olyan egyszerű.
2017. jan. 4. 21:16
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát akkor vagy szervíz, vagy nézel róla youtube-on videót hogy kell, annyira nem bonyolúlt szerintem, csak valahogy a hátlapot le kell venni róla.
2017. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem is ugyanezt csinálta a Rey,hiába cseréltem akksit benne,ugyanaz volt a baja,lemerül baromi gyorsan.
2017. febr. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én szoftverhibára gyanakodnék,elvégre ha aksi baja lenne akkor nem kapcsolna ki 70%-nál aztán kapcsolna be újra.
2017. febr. 8. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!