Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone miert torli magatol a...

IPhone miert torli magatol a zeneket?

Figyelt kérdés
6s em van mar szeptember ota, de mostanaban kezdte el, hogy random eltunnek zenek. De nem csak 1, hanem egesz albumok. Beallitasokban pedig ugyan annyit ir, nem irja, hogy kevesebb lenne. A "minek veszel ajfont?" Meg hasonlo kerdeseket kerem mellozetek es mielott az elezetekbe kotnetek bele, kulfoldi billentyuzetet hasznalok.

2017. jan. 5. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

De hogy irjuk azt hogy "minek veszel ajfont" inkább a másik oldalról irok.

Én márciusba hozattam Kinából 52 rugóért telefont. Eddig tökéletes , semmi hiba nincs vele. Ez tud annyit mint a tied , HA JÓ LENNE. Én úgy gondolkoztam mikor erre esett választás hogy ha csak 1 évig birja , utána minden évben veszek egy hasonlót , újat.

Akkor is az IPhone árából hat évig lesz új telefonom.

De ha igy halad, tovább birja mint egy év !!!

De hidd el lehet magyar billentyűzetet rátenni, persze ha értenél a telefonokhoz.

2017. jan. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Mert szar az Ifos.
2017. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem a telomon van kulfoldi billentyuzet, elobb megkerdezhetned. Ertek en hozza, nyugi. A gepemhez van kulfoldi billentyuzet. De koszi a hasznos kommentet :D uuur Isten
2017. jan. 5. 18:48
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen, az Ifos szar.
2017. jan. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nálam ilyet csak olyankor csinál, ha szinkronizálom az itunessal és elfelejtem kipipálni a zenét :)
2017. jan. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!