Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Z1 telefon mentés visszaá...

Sony Z1 telefon mentés visszaállítása Huawei P9 telefonra lehetséges?

Figyelt kérdés

Sony Xperia Z1 telefonról csináltam adatmentést (pl telefonszámok, naptárbejegyzések) a telefonhoz tartozó programmal. Elvileg egy dbk kiterjesztésű állománynak kellett volna létrejönnie (legalábbis ha visszaállítanám a Sony-ra a mentést akkor a program ilyen fájlt keres alapból, és talál is!), de a fájlok között egyébként ilyen állományt nem találok, fura. Helyette van minden más fájl meg egy rakás mappa...


Na mindegy, a lényeg, hogy most vennék egy Huawei P9-et, és szeretném megtudni, hogy arra hogyan tudom átvinni ezeket a lementett adatokat? A Huawei szoftvere is simán csak dbk állományt keres, és simán rá lehet majd másolni a mentésem?


Remélem valaki tud segíteni, előre is köszi!



2017. jan. 6. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
2017. jan. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. Sajnos a Z1-em csatlakozója annyira tönkrement, hogy már nem igazán tudom számítógéphez csatlakoztatni. A mentés még éppen ezen hiba előtt készült.
2017. jan. 6. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!