Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mit lehet ilyenkor...

Szerintetek mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

Az egyik családtagom megkért, hogy rendeljek neki egy régi típusú nyomógombos okostelefont, mert nem boldogult az érintőképernyős készülékekkel. Találtam egy Motorolát, amit meg is rendeltem, egy ideig jó volt, de aztán egy olyan probléma merült fel, amit egyszerűen nem lehet megoldani. A telefon belső tárhelye olyan kicsi, hogy semmi nem fér rá és akárhogy rootolom, akármilyen link2sd alkalmazást teszek rá, akárhogy partícionálom az SD-kártyát, sehogy nem lehet megoldani, hogy átvigye az adatokat SD-kártyára és ott tárolja azokat.

A frissítések miatt a belső tárhely úgy megtelt, hogy már használni sem lehet a készüléket.

Habár semmilyen adatot nem közölt az áruház a készülékről (nyilván nem véletlenül), tudom hogy én voltam a balek, amiért nem néztem rendesen utána, sikerült palira venniük.

A telefon használhatatlan, írtunk levelet az üzletnek, hogy mi a probléma, természetesen azóta sem válaszoltak.

Mit lehet ilyenkor csinálni? Van rajta garancia, de nem tudom, hogy ilyenkor milyen lehetőségek vannak. Szerintetek mihez kezdjek?



2017. jan. 6. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Force sd telepítés rootnál:


pm set-install-location 2


Ez megvolt?

2017. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, sokat kipróbáltam, de mint írtam annyira tele van a tárhely, hogy nem lehet használni a telefont. Ezt szó szerint értettem, bekapcsolom és kiírja, hogy tele a memória, aztán se előre, se hátra.

De maradjunk a tárgynál, mert már így is eleget küszködtem azzal, hogy helyrehozzam azt a szart. Egy csomó időt elcsesztem rá és a gépemet is összefertőztem, nem győztem vírust írtani, meg fájlhelyreállítást csinálni és semmi kedvem még egy ilyen kört lefutni.

2017. jan. 7. 09:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Törölj mindent (gyári vissza)


ROOT sikerült?


link2SD ELŐTT, de ROOT után particionálni kell az SD kártyát ahhoz, hogy annak egy részét belső tárhely helyett használhasd


Van fent Custom Recovery?

Ha igen, akkor azzal is meg tudod ezt csinálni


Egyébként régi okostelefon minek?

Ha nyomógombost akar, abból is vannak elég komolyak (igaz, nem androidos, de talán jobb is)

2017. jan. 12. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A leírt műveletek felejtősök, nem fogok egy újabb kört csinálni!

Már legalább egy hete visszaküldtem azt a szemetet a boltnak, aztán csináljanak vele amit akarnak, nem érdekel.

A rokonnak vettem egy normális érintőképernyős okostelefont, azóta már meg is tanulta használni, szóval téma lezárva.

2017. jan. 13. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!