Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon csere? Készülék/típus...

Telefon csere? Készülék/típus ajánlás?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Lumia 640-et használok, de tavasszal vagy legkésőbb nyáron cserélni szeretném.

Nem oprendszer háborút akarok, ismerem mind három rendszer erősségeit és gyengéit is. Ha lenne microsoft telefon (újabb) azt választanám (azt hiszem 950 volt az utolsó), mert a gps kiváló, Cortánát szinte egyfeszt használom (emlékeztető, gyors keresés, stb, stb). Hallottam pletykát az új Surface Phone-ról, de semmi biztosat nem olvastam róla (ha valaki erről tud infót azt is megköszönöm).

De persze nem zárkózom el az Androidtól sem, az iPhone az ára és a zártsága a ajom.

Huawei P9-et néztem, ez tetszik is igazából.

Hasonló kategóriában ha javasolotok valamit azért hálás leszek.



2017. jan. 7. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nyárra a P9 már rég tavalyi hó lesz.


Az iphone zártságára vonatkozó kommentedet nem tudom értelmezni annak fényében, hogy windowsos telefont használsz és az meg tetszik.


Nézz utána a Cortana vs Siri vs Google Now / Google Assistant témának, úgy tűnik, ez döntö szempont lesz az új telefonod kiválasztásánál.


Érdemes szemmel tartani, hogy milyen új telefonok jelennek meg, de fölösleges a most kapható modellek között válogatnod, hogy melyik lenne jó, mert még sok idő van nyárig.

2017. jan. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nézegetésre ajánlom a windowsbox.hu oldalt, több érdekességet találtam surface phonnal kapcsolatban.

[link]

2017. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!