Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5 mobiltelefont...

Samsung S5 mobiltelefont lehet hálózatfüggetleníteni?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan írjon aki már csinálta vagy csináltatta!
2017. jan. 8. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet! A szolgáltatód megcsinálja! A többi megoldás illegális.
2017. jan. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Ez egy telenoros telefon. Mennyiért szoktak ilyet csinálni, és mi kell hozzá?
2017. jan. 8. 12:12
 3/5 A kérdező kommentje:
...megtaláltam, bár régi a cikk, 10000forint s telenornál, és csak eredeti papírjaival lehet, személyesen... ha valakit még érdekelne rajtam kívül...
2017. jan. 8. 12:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden telefont lehet függetleníteni, én a régi samsungokokat pár perc alatt megcsinálom, nemtudom hogy a modernebbeket (s4-től) nehezebb-e. Mindenesetre magánszemély párezer forintért megcsinálja neked, te is megtudod csinálni de nemtudom mennyibe kerül: [link] Ilyet még viszont nem csináltam, nemtudom hogyan kell. (Lehet kapsz egy fájlt amit simán odinnal rátolsz a telefonra, de nem sima adat kábellel)
2017. jan. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséget. Azóta kicsit utánatelefonálgattam. Egy kódot kell beírni a telefonba. A telenornál is ezt csinálják(meg gondolom mindenhol). A gyártótól kérik meg ezt a kódot.
2017. jan. 9. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!