Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A sony xperia z5 vagy Iphone...

A sony xperia z5 vagy Iphone 6s csinál szebb képet?

Figyelt kérdés
Előlapi, hátlapi kamera,

2017. jan. 9. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Sony bár én csak a részeg haverokat szoktam fényképezni telefonnal :D Fotózásra ott a fényképezőgép, de a telefonnal is lehet jó képeket csinálni. A Sonyban nagyobb a szenzor is, ami jobban kezeli a digitális zajt és mosottabb háttér lesz. De a Sonynak szerintem optimizáltabb a rendszere, a Sony fele android nekem nagyon tetszik, de ez csak az én véleményem. Az iOS-ben nagyon sok glitch, bug van, ugye nem rég megjelent az iMessage trollkodás is, stb...
2017. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Többnyire támogatom az első válaszolót.
2017. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2017. jan. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alex Fly ***** válasza:
Saját tapasztalatom nincs, az viszont tény, hogy az iPhone-ok ilyen tekinterben mindig az élmezőnyben voltak, míg a Sony hiába látja el a piacot a legjobb szenzorokkal, a saját készülékei rendszeresen alulmaradnak a konkurenciával szemben. Hiába jó a hardver, ha a Sony nem tud normális szoftvert írni.
2017. jan. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!