Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s6 vagy Iphone 5s...

Greenbeate kérdése:

Samsung s6 vagy Iphone 5s melyiket érné meg venni? Tudom tudásilag az s6 jobb!

Figyelt kérdés

2017. jan. 9. 20:02
 1/7 anonim válasza:
Szerintem Samsung. Ugyanienem van csak edge. Előtte iphone 6s volt de valahogy nemjöttem ki vele. Androidra mondják hogy lassú meg fagyos ,de Semmi hasonlót nem tapasztaltam. Az enyém legutóbb azért volt kikapcsolva mert lemrült nemazért mer fagyos. Rendszerinformációk szerint 657órája egyhuzamban üzemel ami akárhogy számoljuk 27 nap.
2017. jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is edge van! Sosem értettem mért mondják hogy lefagy, meg lemerül fél nap alatt! Egyszer sem fagyott le még, és kb 4 naponta töltöm! Nem kell rajt játszani napi 3 órákat, aztán normál használat mellett kibír napokat!
2017. jan. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem se S6 se S6 Edge, de viszont a családban van egy ilyen telefon, és azt kell mondjam hogy iszonyatosan jó! Nálam nagyon nagy hátrány hogy nem lehet bővíteni a tárhelyet, azért mert nekem az Sd kártyán van minden fontos adatom. Az S6 és az Edge is egy nagyon jó telefon, jól rakta össze a Samsung. Igaz, az 5.1-es androiddal vannak hibák, javaslom hogy frissítsd 6.0-ra. Szerintem egy nagyon jó felső kategóriás telefon, viszont a GorillaGlass, hát hogy is mondjam... A régi Xperia J-m jóval erősebb volt GorillaGlass ügyileg, még azon az első generációs volt, ezen pedig a 4, és a régi csak az idegbeteg haverom vasoszlopnak csapkodásakor döntött úgy hogy ő tovább nem bírja, az S6 Edge viszont egy flex korong képernyőhöz érintésekor megrepedt, úgyhogy vigyázz rá, vagy jó ötlet venni hozzá egy XPROtector Tempered Glass üvegfóliát, jól megvédi.
2017. jan. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is vettem rá xpro fóliát de nekem nem vált be mert az íves résznél feljött róla, így most nincs rajt semmi! hátuljára meg ugyan innét rendeltem áttlátszó szilikon tokot, az szuperül illik rá!
2017. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az iPhone 5S is jó, de nem játszik egy ligában az S6-tal. Én S6-ot használok, a "sima" verziót, teljes mértékben elégedett vagyok vele. Csak ajánlani tudom. Ha kérdésed van, bátran tedd fel. Ha tudok, válaszolok.
2017. jan. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a Samsung Galaxy S6-ot veszed azzal kidobsz az ablakon egy halom pénzt. Az S5 ugyanolyan jó, de olcsóbb. Az iPhone 5S meg alsókategóriás telefon.
2017. jan. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. Már miétr is lenne pénzkidobás az S6? Ha használtan veszed, nincs nagy különbség árban az S5-höz képest, főleg ha azt veszed, hogy lehet, hogy 2 évvel tovább marad jól használható. És az sem utolsó szempont, hogy az S6 szebb fotókat csinál, gyorsabb, na és persze sokkal elegánsabb.
2017. jan. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!