Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó,hogy már volt két samsung galaxy s6 edgém,(az elsőnek egy éves korába beégett a kijelzője,megtérítették a káromat adtak egy másikat)de mivel nem tudtam az edge hajlított képernyő,kijelző miatt megszokni,de a teló bejött így most vettem egy sima samsung galaxy s6-ot.A gond az,hogy mind három készülék olyan gonddal szenved,hogy amikor pötyögök a billentyüzet néha ki hagy,eléggé idegesít és a többi esetében is így volt,aki tudja,vagy sejti mi lehet a gond,vagy ért hozzá az legyen szives segítsen.A válaszokat köszönöm.

2017. jan. 10. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:

laggol?

faktorizd le, ha ugy jol megy akkor tul megpakoltad valamivel

2017. jan. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha a gyári adatok visszaállítására gondolsz akkor az már megvolt,de ugyanolyan,néha egy egy betű kimarad és sikerült egyszer ezen rajtatartani az ujjam és olyan mintha hozzá se érnék.
2017. jan. 11. 06:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Hmmm... van rajta fólia?

Egyébként az én andrós tabim is ezt csinálja néha, de az enyém laggol egy picit.

Aktiváld a developer menüt és onnan aktiváld a Shos Touched opciot. Minden érintésnél egy kis karikát fog rajzolni.

2017. jan. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen ez üvegfóliás, de mondom volt két s6 edgém és, azokis ezt, csinálták, pedig azokon semmilyen fólia nem volt(Arra a fólia a hajlítás miatt tizenötezer lett volna annyit meg a tököm se adott ki érte)egyébként ez és a másik kettő se laggolt soha, de nem tudom ,hogy miért van vissza hiába viszem azt mondják semmi baja.
2017. jan. 12. 14:45
 5/5 anonim válasza:
az h meleg vagy
2017. jan. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!