Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem csatlakozik az usb...

Chrystaal kérdése:

Miért nem csatlakozik az usb napok óta besem kapcsol a telefon Concorde Smartphone Arc nem reagál semmire?

Figyelt kérdés
A következő lenne a problémám Concorde Smartphone Arc mobiltelefon májusban lesz egy éve hogy vásároltam Media márktban kb 4 napja kevés volt a hely a telefonomon és raktam bele egy memória kártyát addig működött viszont kissé lassú volt igy újra inditottam és töltőre tettem 31 százalékon volt aztán bekapcsolt még lassabb lett kivettem a memóriakártyát ismét újrainditottam addig bejött 3× concorde kezdő képernyő és aztán lefagyott kikapcsoltam megint aztán megint újra ugyan ezt csinálta megint kikapcs és egyszerűen utána már nem reagált semmire rádugtam töltőre és csak kéken világitott de már a kezdő képernyőt semmit be sem hozott lehuztam kapcsoltam volna be semmi. Aztán szoftverfrissitéssel probálkoztunk de nem ismeri fel az usb kábelt azóta már még villogni sem villog a bekapcsoló gombra egyáltalán nem reagál sem semmire mi a teendő vagy mégis mi lehet vele kérem normális ha hozzá értő ember van segitsen előre is köszönöm szépen!

2017. jan. 11. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:

a bekapcsoló és hangerő fel vagy le gombot nyomd egyszerre 5-10 másodpercig talán resetel és újraindul

ha ez nem jó akkor szervíz

2017. jan. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia Köszönöm szépen a válaszodat,sajnos erre sem reagál félek Igen szerviz lesz a vége ... gondoltam arra is h lemerült tökre és nem veszi a töltést azért nem kapcsol be de azt kétlem mert amikor elromlott töltöttem egy éjjelen át ... világított akkor kéket de aztán már azt sem no de akkor sem jött be ... szóval szerviz akkor ... :/
2017. jan. 11. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!