Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s nagyon gyorsan...

Iphone 6s nagyon gyorsan merül a hidegben, ez normális? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy 3hetes Iphone 6s-em. Ma reggel lementem az autóba -14 volt, az aksi 45%on. Beraktam a kocsiba a telót,amíg kapartam a jeget...kb 20 perc volt, mire bemelegedett az autó, ez idő alatt 20!!!%ot merült a telefon, úgy hogy hozzá sem nyúltam. Megilyedtem,átkapcsoltam takarékra és zsebembe tettem melegedni, azóta fél órát neteztem vele és semmit sem merült.

Normális, hogy ilyet csinál? Ezentúl, ha mínuszok vannak félve vehetem csak elő a telefonom?


Köszi a választ.



2017. jan. 11. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Ez még a szerencsésebb eset. Nem tudom ismered-e Magyarosi Csabát, de neki ugyan ez van csak ha ha hidegben előveszi akkor 30-50 másodperc alatt lemerül, ezt mondta a videójában. Nem tudom hogy ez mitől lehet, de cseréltesd ki az aksit szerintem.
2017. jan. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Emiatt nem mertem még 6S-t venni :S
2017. jan. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell bedobni a fagyos autóba míg kaparod a jeget a szélvédőről, miért nem tudtad berakni a zsebedbe, kabátod belső zsebébe stb?! Főleg 20 percig...
2017. jan. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Előző telefonomnak ez nem okozott gondot.
2017. jan. 14. 00:00
 5/5 anonim ***** válasza:
2017. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!