Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek nincs kedvetek néha...

Nektek nincs kedvetek néha visszatérni a butatelefonokhoz? Nem szoktatok besokalni az okosvilágtól?

Figyelt kérdés

2017. jan. 11. 17:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Okos telefonból nézem ki, hol kaphatok okos mosóport, okos telefonon megrendelem, mert buta vagyok.


Használom, de nem szeretem.

2017. jan. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Nincs és nem.
2017. jan. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán nem únom, ellenkezőleg, az unalom elűzésére (ha éppen nincs semmi jó a tvben) én állítandóan netezek rajta, például Youtube zenehallgatás, online filmnézés, guglizás, és persze itt Gyakorin szoktam lógni, 1000x gyorsabb a telóm, mint a régi asztali gépem.
2017. jan. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
A lepontozók honnan tudják, hogy a válaszoló mit gondol?
2017. jan. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit számít ez a pontozgatás, de nem én voltam! Én mindenkinek örülök aki megtisztel a válaszával.
2017. jan. 11. 17:59
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nincs, egy mp3 lejátszó/ebook reader/telefon/(videó)kamera egyben.
2017. jan. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
81%
Nekem igen. Igaz,hogy sokmindente jó és hasznos, de sokszor zavar, hogy ahelyett, hogy vmi tevékenységgel tölteném el az időm,csak a telefonomat nyomkodom. Azt hittem ezzel egyedül vagyok. :D
2017. jan. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Na kedves utolsó valahogy én is így vagyok ezzel! Több kárt okoz ahogy érzem mint hasznot!
2017. jan. 25. 16:49
 9/14 Trevor. ***** válasza:
Néha, de megszoktam már, hogy mindent egy készülékkel csinálok. Nem kell külön mp4 lejátszót magammal vinnem (gombos Nokiámon bedöglött a fülhallgató jack, tiszta iPhone 7 feeling), nem kell külön fényképezőgép, ha jó képeket akarok csinálni, illetve a 2" helyett jobb az 5,2". De amikor belegondolok, hogy egy hétig bírta az aksi, nyugodtan leejthettem 2 méter magasságból is, nem lett semmi baja és hogy télen kesztyűben is nyomogathatom, akkor azért meg tudom kívánni.
2017. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Én butatelefont használok a mai napig. Nincs szükségem okosra, mert van jó számítógépem, GPS-em, fényképezőgépem - és sok jó könyvem, hogy a telefon kényszeres tapogatása helyett értelmesebben töltsem el az üres óráimat.
2017. febr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!