Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nexus 7 (2012) -es táblagépem...

Nexus 7 (2012) -es táblagépem ha fülhallgatón hallgatok zenét, csak az egyik oldal szól, a másik csak nagyon halkan. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
A nexus 7-esem most kezdte el ezt csinálni. A jobbos füles szól normálisan, a balos nagyon halkan kicsit süsögve szól. Nem a fülhallgató a rossz, mert a telefonommal normálisan működik. A tàblagépem van hogy normàlisan működik, van hogy úgy ahogy fentebb leírtam, és van amikor 5 perc után gondol egyet és nem szól a bal oldal. Egyszerűen nem birok rájönni, hogy szoftver hiba, vagy a 3'5 jack csatlakozó kopott el, vagy érintkezési hiba-e. Tekergettem a füles csatlakozóját, kicsit meg is feszítettem oldal irányba, de semmi nem változott. Szóval szerintem nem érintkezési baja van. De kezdem feladni, kifogytam az ötletekből.

2017. jan. 11. 21:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!