Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ennyi pénzért...

Milyen telefont ennyi pénzért venni?

Figyelt kérdés

20-30 ezer között szeretnék venni egy telót. most navon mizu van,de leakarom cserélni egy jobbra.

ki is néztem egyet. Sony Xperia C C2305 23 ezerért már lehet vinni újonnan. 8 megapixeles kamerája van,meg hát mégis csak jó márka. nekem ez a fontos legyenek alap dolgok rajta,mint a legtöbb okostelefonon,és jó minőségű képet csináljon.


2017. jan. 13. 09:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Picit bővítsd ki a keretet, mert a legolcsóbban ezt tudom ajánlani:

[link]

2 GB RAM alá nem éri meg menni.

2017. jan. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%

Ne vegyél másikat, pénzkidobás csak.

Az hogy 5 helyett 8 MP kamera? Nem tesz semmit.

Ha nincs baja a réginek, akkor tartsd meg, vagy vegyél egy normálisabbat használtan, most karácsonyra a fél ország mobilt kapott, van egy rakás eladó.

Pl: [link]

[link]

A használt mobilok általában kopottak, de egy tok jótékony hatással van rá.

2017. jan. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
használtan nem veszek.
2017. jan. 13. 10:49
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
#2: most ez komoly???? 2013-as modell a Samsung Galaxy S4 (az egyik hírdetés, már nem is él), szemben, amit én belinkeltem az alig pár hónapos modell - [link] - [link] + garanciális. Ezen kívül, árban sem kell túl sokat hozzátenni.
2017. jan. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Ezzel jársz a legjobban:

[link]

2017. jan. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én is a Xiaomi redmi 4A-t ajánlom.
2017. jan. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

"most ez komoly???? 2013-as modell a Samsung Galaxy S4"

Még akkor is telefon lesz, amikor már az Eustock csak szép emlék.

"(az egyik hírdetés, már nem is él)"

Mert van aki megveszi.

3-4 évesen az általad linkelt telefont kíváncsi lennék hogy ki venné meg. Nyilván azért jelent valamit hogy az s4 használt áráért már kínai csodákat vehetsz. Gondolom nem véletlen hogy egyiket sem szerelik Super AMOLED megjelenítővel.

2017. jan. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%

És még mindig rákontráz a kettes válaszadó.

""most ez komoly???? 2013-as modell a Samsung Galaxy S4"

Még akkor is telefon lesz, amikor már az Eustock csak szép emlék."

Ha ennyire tudod a jövőt, akkor áruld már el a jövőheti lottószámokat légyszi! Ha nem, akkor ne állítsunk valótlanságokat - köszi!

A másik: több magyar boltba is hivatalos forgalmazó, vagyis nem sufhniGSM bolt, ami az egyik napról a másikra megszűnik létezni. Nézz előbb utána, hogy mikről is beszélsz.

Harmadik: Samsung Galaxy S4 egy mobiltelefon, Eustock meg egy webáruház. Teljesen más kategória a kettő. Ha a Xiaomhoz hasonlítanád, még Ok lenne, de az a gyártó sem tavaly kezdte a pályafutását.

""(az egyik hírdetés, már nem is él)"

Mert van aki megveszi.

3-4 évesen az általad linkelt telefont kíváncsi lennék hogy ki venné meg."

Nem vagy semmi. Mennyibe került anno a Samsung Galaxy S4? Több zsáz ezer forintba. Ezek meg 35K körüli árba. Túl sokat ne várjanak tőle (azért a belinkelt tesztnél lehet olvasni, hogy pozítívan csalódtak a Mobilarénások [nem azért, de a szavukra csak jobban adok]), de van hozzá garancia is és frissebb droiddal jön. Ezek is szempontok. Az Amoled kijelzőket a Samsungon kívül, nem mindenhol alkalmazzák. Sonynak csak egy tabletja van, a többi modellje egyáltalán nem tartalmazza, vagyis ez mióta mérték?

A másik: Xiaominak is van csúcskategóriás modellje, ami ugyancsak több százezerbe kerül. Hozzá már lehet mérni a Samsung S kategóriáját.

2017. jan. 14. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én mindig mélységesen csalódok mikor egy droidos ennyire hülye.... Mert ha Iphone user lenne akkor ok, már megszoktam... De így... Na mindegy.

Az S4-ed custom rom nélkül egy használhatatlan fos, míg a Xiaomi heti frissítést ad, ráadásul új és garanciás.. ki az a hülye aki az S4-et választaná?

2017. jan. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A Xiaomi sem olyan jó ám.
2017. jan. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!