Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p8 70ezerért vagy...

Dajii kérdése:

Huawei p8 70ezerért vagy Honor 5c (honor 7lite ujjlenyomat olvasó nélkül) 50 ezerért?

Figyelt kérdés
Megéri a p8(egy simes,nem lite) kamerája a 20ezres felárat?

2017. jan. 13. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:

huawei

nagyon belehuztak, nagyon jok a telok toluk.

2017. jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TappancsMancs ***** válasza:
Valahogy Huawei mindkettő, a Honor a Huawei al-márkája. Ha fontos akkora kamera próbáld ki az üzletben hogy elég jó e.
2017. jan. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem Honor 7 liteom van, ujjlenyomat olvasó nélkül mondjuk még sehol nem láttam, tehát nekem az is van. A kamerája nagyon király ha gondolod esetleg üzenetben tudok pár képet küldeni :) Nagyon szépeket csinál, teljesen jó
2017. jan. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Honor 5c a neve, de ugyan az mint a honor 7 lite, csak Magyarországon nem forgalmazzák, és ujjlenyomatolvasó nélküli így olcsóbb is.
2017. jan. 15. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!