Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok...

Milyen telefont ajánlotok 60-70000 FT alatt?

Figyelt kérdés
Fontos a jó kinézet, jó kamerák, jó akkumulátor 3000mAH fölött, ami tényleg OKOS telefon, jó hangszóró, galériában kép másolás, 3GB RAM, 32GB ROM.

2017. jan. 13. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
A felsorolt tudással csak "ismeretlenebb" gyártóktól kapsz ennyiért. Xiaomi redmi note 4 pro 32gb 3gb ram 10 magos proci, full hd ips kijelző, nagyon jó kamera(ugyan azt a kamerasorozatot kapta amit a galaxy s6-s7, az s6 nál ujabb, modernebb, de az s7 nél régebbi kamera van benne.) 70 ezer ft. Vagy Vernee thor lite, ennek 4gb ram, a tőbbi jellemzője meg ugyan az mint a redmi note 4(proceszor, kamera, felbontás) Előnyei a redmi-vel szemben: gorilla glass 3, usb-c, +1gb ram, tud 4k ban videót felvenni). Mindkettő ugyan annyiba kerül. Én ezt a kettőt nézegetem de nemtudok dönteni.
2017. jan. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Xiaomi telefont soha nem szeretnék anyukámnak meg pár ismersömnek olyana van és szörnyű..a Vherne se az én műfajom..Példáu te ajánlanád a Lenovo K5 Note-ot vagy a Samsung Galaxy J3 Pro-t?
2017. jan. 14. 09:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyik se felel meg azoknak a követelményeknek amiket irtál. A lenovo-nak nem jó az ár érték aránya, ezek közül akkor inkább a samsung. A xiaomi elég rendesen fejlődik, lehet az ujabb tetszene. De amúgy mire kell a telefon? Böngészni, messengerezni, facebookozni, akkor a samsung tökéletes. Ha ezek mellett szép képeket akarsz csinálni és a xiaomi nem jön be, akkor nokiát javasolnék. (de gondolom a xiaomi a miui miatt nem tetszik, de akkor nemhiszem hogy a windows tetszene).
2017. jan. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát még azt a 145 fontot rákölteném a lenovo k5 note-ra. Csak az a baj a samsunggal hogy kicsi az akkumulátora. Hát inkább nem vennék semmilyen Xiaomit..soha! ..hát főleg: böngészés,facebook,messenger,telefonálás,fényképezés és ennyi kb...Nem szeretnék windows-os telefont. Az android tökéletes nekem :)

És köszi a választ! :)

2017. jan. 14. 16:12
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Mindenkinek saját döntése hogy saját magát szopassa-e vagy sem. A Xiaomi kiváló ár/érték arányű telefonokat gyárt, ismertebb márkák készülékével feltörli a padlót.
2017. jan. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig nem..de mindegy is!
2017. jan. 14. 23:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Ami esetleg még bizalomgerjesztő, az a lenovo zuk z2 vagy z2 pro. Dicsérik a rendszerét, és üzemidejét.
2017. jan. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Samsung. Azon belül én nagyon tudom ajánlani a J5 2016-ot. Vagy most a legújabb 2017-et.
2017. júl. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!