Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok segíteni? Mégpedig...

Tudnátok segíteni? Mégpedig abba hogy iphonera milyen jó érvek vannak? Vagy miért olyan jó?

Figyelt kérdés
2017. jan. 13. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Letisztult kezelőfelület, felhasználóbarát, gyors, minőségi applikációk, kevés vírus, gyönyörű kamera, folytonos javítások. Én imádom a sajátomat.
2017. jan. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 |Orfeusz| ***** válasza:
100%

Szerintem a legjobb érv mellette az, hogy foolproof. És ezt nem lekezelően mondom, csak tisztán látom az embereken, hogy a legtöbbjüknek egyáltalán nincs szüksége a funkcionalitás nagyrészére, csak alap dolgokra használják: böngészés, fényképezés, telefonálás, email, sms. Az IOS-ben nem nagyon tudsz eltévedni, nem állítasz át olyan dolgokat, amit később már nem találsz meg. Nagyon sekély a menürendszer (és ezzel együtt kevés a beállítási lehetőség), de ez az átlag felhasználónak előny.

Az iPhone-t használó ismerőseim mind ezt szeretik benne legjobban. Hogy értik. Átlátják.

Ezzel szemben az Android vagy mondjuk egy asztali gép egy ismeretlen, vad terület, ahol egy csomó dolog elromolhat (értsd: user error is bőven).

Bármennyire is ellenszenves nekem az Apple az emberek hülyének nézése miatt, valamilyen szinten igazuk van, ezzel tényleg meg lehet felelni a vásárlók igényeinek.


Más szempontból meg persze minőségi, meg csúcsszuper telefonok, de ne akarjunk ferdíteni: a Samsung S7, LG V10, Google Pixel és társai pont ugyanolyan minőségiek és jók.


Magyar viszonylatban meg van még egy nagy húzóerő: ez itt státuszszimbólum.

2017. jan. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél iPhone-t ha nem akarsz lacafacázni. Én az iPhone-okat igazán a támogatottság miatt tisztelem. Androiddal ellentétben nem 2-3 évre vannak kitalálva, hanem 4-6 évig is támogatja őket az Apple. Gondolkodtam hogy szentséget török és átállok oda, de nekem mindenem google, és úgy lenne logikus, ha a google oprendszert is használnám. Az iOS nagyon primitív, könnyen kezelhető felület. Ha androidról váltasz, kell egy két hónap, míg megszokod. Mondjuk az se mindegy, melyiket vennéd. Pl, egy 6s még simán megállja egy jó pár évig a helyét, SE úgyszintén. 5S már neccesebb, de elmegy. 7 nekem semmiképp mert ragaszkodom a Jack-hez ;) Remélem tudtam segíteni
2017. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 |Orfeusz| ***** válasza:
80%

Az első válaszolótól a minőségi applikációk és a kevés vírus érvét eltagadnám, mert:

Androidon is minőségiek az applikációk, ha fizetsz érte. De nyilván több a szemét is.

A vírusos dolog inkább a hozzá nem értők rettegéséből származik. Androidon nincs nagy kitettség, mivel az alkalmazásokat jobb esetben a Play Store-ról töltöd le, ott se a frissen felkerült cuccokat. Ott is ellenőrzik a tartalmat. Az már más kérdés, hogy ha a böngészés közben felugó "Az ön telefonod VÍRUS!! Letöröl azonnal alkalmazás" instrukciót azonnal követed, akkor bizony össze lehet szedni nem kívánt tartalmat. De az OS hibáa-e, hogy ha úgy döntesz, kikapcsolhatod a korlátozást a külső alkalmazások telepítésére?

A kamera tényleg nagyon jó bennük. (Nem páratlan, de stabilan jó.)

2017. jan. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk olyan szempontból tényleg jól ki van találva az iPhone, hogy kézbe veszed, és azonnal ott van minden alkalmazás ami kellhet.


Legtöbb ismerősöm életében nem töltött le apple store-ból semmi,t elég nekik a hívás-internet-zene kombó, meg tudjon fotózni.


Mondjuk azért néha fogom a fejem mikor rálelnek valami "extrára" aztán hangoztatják hogy az iPhone ezt is tudja meg azt is...és mutatnak olyan funkciókat amit már egy ős Nokia is tudott.

2017. jan. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Mondjuk ha úgy nézzük, régen az iPhone tényleg luxus kategória volt, az androidosok fele annyiba kerültek.


Manapság meg Samsung, Sony, összes nagyobb gyártó 200-250 ezrekért árulja a telefont, annyiért meg már én is inkább iPhone felé kacsintgatnék.

2017. jan. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobs halála óta az iPhone megy lefele a lejtőn. Én is azt hittem hogy jujjdejó teló, jó is volt az iPhone 4-ig kábé, utána kezdett bugos lenni a szoft, kezdtek belepakolni hülye funkciókat, a jókat kezdik elrontani.
2017. jan. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!