Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lesz 7. Android a Vernee Thor-ra?

Lesz 7. Android a Vernee Thor-ra?

Figyelt kérdés

#okos #Már rég megkapta
2017. jan. 14. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Én azt mondom, hogy 80% nem lesz.

Ez a chip van benne: MediaTek MT6753

Egyetlen telefon sem kapott még 7-est ezzel a chippel, sőt tudtommal semmilyen (vagy elenyésző számú) Mediatek chipes telefon fog hivatalos Nougat frissítést kapni.

2017. jan. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Custom ROMmal lehet megoldható lesz, de nagy stabilitást ne várj.

Nekem a Xiaomi Redmi Note 2-őmön még mindig 5.0.2 van, az összes custom rom egy bughalmaz, és bár igaz, hogy a gyártó sokáig fogja frissíteni az UI-t (ami érthető, hiszen nem egy gyenge telefonról beszélünk) magát a droid rendszert már nem.

Tehát kérdésedre visszatérve, lehetséges, hogy lesz, de nem nagyon valószínű. Ezt csak a gyártó tudja.

2017. jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez jelen esetben nem is a gyártón múlik, hanem a Mediateken.
2017. jan. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2017. febr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4

Igen, csak marhaságokat írtak ott a válaszolók. Kb. esélytelen, hogy kapjon hivatalos frissítést, mivel az Mediatek nem fog rá friss drivereket kiadni, és ez rajtuk múlik. A gyártó lecserélheti a kernelt, frissítheti az oprendszert, de hozzá való driverek nélkül egyszerűen nem tudja garantálni a hibamentes működést.


Egyébként jobban is jár talán a telefon. A 6.1 egy szinte teljesen kiforrott rendszer, és ugyan sok újítást hoz a 7.1, de még nem teljesen stabil.

2017. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ma kapta meg 😀
2017. febr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is frissítettem, nagyon tetszik.
2017. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Csucsu007 ***** válasza:

Eddig 6.0 volt rajta amúgy, nem 6.1

Éb is frissítettem, de nem jött be, visszaraktam a régit

2017. márc. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!