Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eltunt galaxy s6 telefonom...

RicsiKing1996 kérdése:

Eltunt galaxy s6 telefonom ellopták tolem. Es nem tudom hogy lehetne lenyomozni. Vmi tipp?

Figyelt kérdés

2017. jan. 14. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogyan szeretnéd lenyomozni? Mint az akciófilmekben, követni a telefon jelét, vagy hogy gondoltad?
2017. jan. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a droidnak is van olyan funkciója mint a win telefonoknak, hogy pc n belépsz a fiókodba ott tudod tiltani azonnal vagy egy térképen látod hol van a készülék (win en nyomkövetés a neve) nyilván be kell kapcsolni a funkciót hogy lásd. tiltani anélkül is lehet azonnal.
2017. jan. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
myaccount.google.com telefon keresése, beírod a google-jelszódat, és körülnézel. meg tudod csengetni, hátha mégis a szobádban van valahol, meg tudod nézni térképen, le tudod zárni, le tudod törölni és egyéb dolgok. sok sikert.
2017. jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a készüléken be van kapcsolva az android eszközkezelő, akkor a Google fiókon át meglehet keresni, illetve letitani vagy kikapcsolni. De legelőször szolgáltatót hívd fel, mert ha elofizeteses, akkor elég gáz.
2017. jan. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen ezzel mind tisztába vagyok de kuldfoldi vagyok és mobilinternet hiányába és helyfunkcio bekapcsolása nélkul nem látom + ha kivan kapcsolva emai szám segithet valahogy rajtam?
2017. jan. 14. 18:07
 6/7 anonim ***** válasza:
nem
2017. jan. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esélytelen.
2017. jan. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!