Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft lumia 650 mobiltelef...

Microsoft lumia 650 mobiltelefonom fagy, gyakran automatikusan újraindul mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A telefonom használat közben nagyon gyakran magátol újraindul vagy éppen lefagy mi lehet vele a baj? Mit tehetnék ellene? Gyári windows 10-es.

2017. jan. 14. 19:57
 1/2 anonim válasza:
Bár nekem 630-am volt,nekem is ezt csinálta,ha egy ideig nem kapcsolod ki,akkor ezt csinálja, újraindítja magát aztán másnap megint.. Legalábbis velem ez volt.Szerintem nem nagyon lehet ellene mit csinálni:/ sok helyet foglaló appokat törölni,esetleg újrarakni..
2017. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia ! Amikor nekem ilyet csinált a Lumiám akkor Hard resettet csináltam.Ez egy nyomógomb variáció hang erő szabájzó komb,és a bekapcsoló gomnál van egy sorrend,hogy ha úgy nyomod abban a sorrendben akkor elkezdődik.FIGYELEM ! Ha garanciás akkor első a szervíz.Ha nem garanciás,és képesnek érzed msgadat erre akkor előtte mentést csinálj képekről,videókról sd kártyára.A művelet a Hard Reset időbe fog telni,és csak akkor fogj hozzá,ha láttál erről videót a youtubon ! Aksi legyen feltöltve,és wi-fi is legyen,mert minden programot újra letölt,és telepít ! Microsoft jelszót,és emailt elfelejti,így azt jegyezd fel.De el viheted szervízbe is...Én magam oldottam meg.
2017. jan. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!