Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül az accuweather....

TappancsMancs kérdése:

Mennyibe kerül az accuweather.com szolgáltatása? Többi lent!

Figyelt kérdés

Kis összegeket töltök a kártyámra és van itthon netem tv-m ha érdekel az időjárás akkor meg tudom nézni. Ha jól csináltam nem adtam neki egyenlőre adatfrissítési hozzáférést (kép lent), de mégis frissíti az időjárási adatokat. Bár nem tudom mennyibe kerül, mert havi 50 Ft-ot megér nekem, 500-at nem. Most akkor ez miért frissít ha nem kapcsolódhat és mennyibe kerül feltöltőkártyás t-mobilon?


[link]


[link]



2017. jan. 15. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ingyenes, profi, hazai Időkép miért nem jó?
2017. jan. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha valahol lapcsolódsz wifi-hálózathoz, ott frissíteni tudja magát az app.


Költségre: ezt a részét nem értem. Van előfizetésed az accuweatheren belül? Vagy hogy érted, hogy "mennyibe kerül az accuweather"? Úgy gondolom, hogy a mobilnetért kell fizetned, ha az app használ netet. Ha nem engeded a netre, akkor nem "fogyaszt netet", nincs költsége.


Azt, hogy melyik app mennyi adatot használ, szerintem meg tudod nézni a telefonbeállításokban: Settings --> Data usage.

2017. jan. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! A mobilnet használatát kérdezem, bár nincs mobilnet előfizetésem, de hallottam valami olyat, hogy sima feltötlős egyenlegre is tud/lehet netezni és így fogyasztja akkor is ha nincs netre csomagom.
2017. jan. 15. 16:03
 4/4 anonim ***** válasza:

A T-mobile appon keresztül tudod ellenőrizni a mobilegyenlegedet meg szerintem a mobilnetet is, hogy van-e és hogy mennyit használtál. Szerintem ha nem engedted ki a netre, akkor nem megy ki, továbbra is gyanítom, hogy wifin keresztül frissül, amikor olyan helyen vagy.


Feltöltőkártyás csomagokhoz is lehet netet venni mindegyik szolgáltatónál, de hogy mit hogyan számolnak föl, azt inkább az ügyfélszolgálattól kérdezd. A saját appjuk használatáért (T-mobile / Telenor, Vodafone, kinek mi)nem szoktak adatforgalmat "levonni", szóval azt elvileg akkor is tudod használni, ha nincs mobilneted.

2017. jan. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!