Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Árt az Iphone aksijának, ha...

Árt az Iphone aksijának, ha gps használat közben töltőre van dugva? (100%os töltöttségnél)

Figyelt kérdés

Iphone 6s-ről van szó.


Köszi a választ. :)



2017. jan. 15. 16:12
 1/6 bp1985 ***** válasza:
41%
Felesleges menőzni az ájfonoddal, se annak, se más telefonnak nem árt...
2017. jan. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Már csak azt felejtetted el leírni, hogy milyen színű :(
2017. jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a 6 plus telefonom mindig úgy hagyom éjszakára semmi baja nincs neki
2017. jan. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szó sincs menőzésről, pontosan azért kérdezem, mert nem mindegy, hogy egy 30e-es andorid aksija megy tönkre, amit 5-10e-ért kilehet cserélni, vagy egy "Ájfoné", ahol egy aksi csere, annyiba kerül,mint egy alsó-kategóriás android telefon...

Elég sokáig spóroltam rá és nem 1-2 évre vettem, szeretném minél tovább probléma mentesen használni!


Köszi annak, aki normálisan válaszolt. :)

2017. jan. 16. 14:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj...Az Apple szerint nem jó, ha sokszor, sokáig használod úgy a telefont, hogy töltőre van dugva. Nyilván az is számít, hogy milyen gyakran használod GPS-ként. Ha csak napont 1-2 órát, akkor nem lehet nagy gebasz (szerintem), de ha sofőr vagy és mész napi 8-10 órát, akkor már elgondolkodnék egy rendes GPS-en, vagy ha WAZE-t használsz, akkor egy olcsóbb droidos mobilon.
2017. jan. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi a választ, taxis vagyok, szóval viszonylag gyakran használom. :D
2017. jan. 17. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!