Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ez gáz? Engem is...

Szerintetek ez gáz? Engem is cikizno fognak?

Figyelt kérdés

Szerintetek gáz ha 12vagyok és iphoneom van?

Nem, nem apucitól vagy anyucitól kaptam.

1évig gyüjtöttem rá.

Most lessz osztálykirándulás, és muszály lesz magammal vinnem.

Félek hogy az osztálytársaim piszkálni fognak, mert iphonem van.(az eggyik barátnőmnek 4s-e van és cikizték hogy egy bekébézelt valami stb.Mondjuk ő amúgy is nagyot hisz magárol.)

Iphone 6s plus-szom van.

Bocsánat ha rossz témát választottam de nem igazán tudtam hova rakjam.


2017. jan. 15. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Iphone helyett nyelvtan különóra ?
2017. jan. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

érdekelne, hogy te mire használod egyáltalán? nem viszed sehova, így nem lehetsz menő sem vele, de annyiért messze jobb telefonok is lettek volna.. nemértem.. még ha a szüleid vették volna, azt mondanám ok, gazdag fater meglepi elkényeztetett gyerekét, de elvileg nem ez a helyzet...


nem értem..

2017. jan. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
És ugyan miből jött össze egy év alatt ennyi pénz? 12 évesen?
2017. jan. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem a telefonért cikiznek ki hanem amit képvisel.

11-12 évesen több mint 200e forintot gyűjteni egy év alatt és nem azt mondani hogy apuci meg anyuci nincs benne az álszerénység.Ezt a gondolkodásmódot cikizik.Sok család van aki nem tud ennyit félrerakni egy év alatt.

2017. jan. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Dongaben ***** válasza:
12 évesen ennek az árát megspórolni... Csak gratulálni tudok! Egyébként az "Emberek" kategóriában kérdezd...
2017. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

havi 15.000ft-ot össze tudtál spórolni 12 évesen?

vagy kamu szagú a kérdés vagy elég jó zsebpénzt kapsz

2017. jan. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezelőtt is volt 40.000ft zsebpénzem.A szomszédunkhoz jártam át szőlőt szüretelni kukoricát törni, és még a régi ruháimat is eladtam.Szülinap, névnap, karácsony, mindig kaptam valamennyi pénzt. Eladtam a régi telefonom is...
2017. jan. 15. 19:45
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
A zsebpénz, és az ajándékok honnan jönnek, kisfiam? Csak nem a családtól? No comment.
2017. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%

Most már tiszta a kép. Szívatás a kérdés.

Egy vidéken élő gazdag gyerek aki kap 40 rongyot zsebpénznek az nem megy át kukoricát törni a szomszédba.

De tegyük fel hogy igen, mennyit kaphat egy 12 éves gyerek érte? 5 rongyot? akkor van 45pénz. A használt ruha tegyük fel hogy 20-30? legyen 75 pénz.Régi mobil? 30 kb és tartunk 105 pénznél.A maradék 100+ pénzt meg a postás hozta. A trollkodásnak is van határa.

2017. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Trevor. ***** válasza:
12 évesen nem volt telefonom. 14 évesen kaptam egy Nokia C2-01 "buta"telefont. Mivel mint a legtöbb ember, én is magamból indulok ki. Neked 12 évesen nemhogy iPhone-ra, de még okostelefonra sincs szükséged. De ha már van egy i6s plus-od, akkor vállald a "következményeket" és azt, hogy esetleg beszólnak miatta.
2017. jan. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!