Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan telefonhívási...

Létezik olyan telefonhívási módszer, hogy ha a hívott fél ki volt kapcsolva, akkor ne tudja, hogy hívták?

Figyelt kérdés

2017. jan. 16. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
nem.
2017. jan. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ede1219 ***** válasza:
Letiltod a telefonodról a saját hívószám elküldését.
2017. jan. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha letiltja a hívó számot, akkor is kap értesítést-ismeretlen, szám nélküli hívása volt!
2017. jan. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Steve G. Paul ***** válasza:
18%

Nem létezik. Hiszen ha már kiment a hívott félhez a hívás akkor ő dönti el mit csinál.

Na persze kivéve ha valami 3 betűs/szolgáltató pingeli a telefont ;)

2017. jan. 17. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ede1219 ***** válasza:

"Ha letiltja a hívó számot, akkor is kap értesítést-ismeretlen, szám nélküli hívása volt!"


Nekem soha nem jön értesítés, ha hívószám-tiltással kerestek, elvégre értelme se lenne, nincs kit visszahívni.

2017. jan. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hol található ez a rész a telefonban? Biztos, hogy mindegyikben van?
2017. jan. 27. 15:53
 7/8 ede1219 ***** válasza:
Windowsn a sim kártya beállításoknál van +saját hívóazonosító elküldése", régebbi telefonjaimon a telefon vagy hívás beállításoknál van, droidot nem ismerem.
2017. jan. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem a Hívási beállításoknál olyan menüpont van, hogy: Szám láthatósága. Azon belül: szám mutatása, szám elrejtése, hálózati alapért. (ez nem tudom mi)

Ha 2.-at bejelölöm, akkor is küld értesítőt annak akit hívtam, csak ismeretlen számról.

2017. jan. 31. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!