Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia z1 compact Battery...

Sony xperia z1 compact Battery drop. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Random kikapcsol 80%-nál előjelek nélkül.Android 5.1.1 aztán visszatetem kitkatra 4.4 de igy sem jó.Aksinak semmi baja azt irja jó állapotban és több alkalmazás is ami ezt figyeli. Valami ötlet mit tudok csinálni?

2017. jan. 16. 21:13
 1/2 anonim válasza:
Enyem hasonlo gondokkal kuzd Ujraindult, aztan nem akart tolteni, majd Kikapcsolt es be se tudtam kapcsolni, es forro volt a keszulek. Masnap lehult nyomtam egy gyaribeall visszat, es csacsi ragyi. Egyelore.. Paromnak lemerult 3 óra alatt igy h nem hasznalta o is visszaallitotta es most jo. Vannak progik amikkel ugymond kuzd a keszulek, igy neha nem art kocsit frissiteni. Persze ez csak egy tipp
2017. jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet de ezt vagy 5 csináltam nálam nem vált be.olvastam neten hogy ez kb 8-ból 1 embernek sikerül ugyhogy szerencsés vagy ;) én nem :/
2017. jan. 18. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!