Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok?

Milyen telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A sony xperia Z5 vagy iPhone 6s? Bár az iPhone-ért nagyon fájna a szívem, mivel nagyon drága telefon, de én nem értek hozzá, teljesítményben melyik a jobb? Vagy hozzá értők tudnátok ajánlani közép-árkategóriás telefont, ami jó minőségű és megéri az árát? A mostanában megjelent csúcskategóriás telefonokat ne mondjátok, arra sajnos nem telik.(És azt is tudom, hogy nem közép-árkategóriás :)) A válaszokat előre is köszönöm! :)
2017. jan. 17. 00:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Nem érdemes iPhonet venni
2017. jan. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, ezt én is hallottam már többször, valamint (laikusként) ár-érték arányban sem kiemelkedő. Esetleg valami tapasztalat, hogy kinek melyik vált be a max 120 000-130 000 keretig (bár még ez is sok a pénztárcámhoz képest, de szeretnék egy olyan minőségi telefont ami nem megy fél év alatt tönkre)? :)
2017. jan. 17. 01:06
 3/15 anonim válasza:
48%
de megéri ne hallgass rá ő egy idióta
2017. jan. 17. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
A Z5 már egy picit idős. Inkább vegyél X Performance-t, hozza azt a teljesítményt mint a Z5 csak egy szebb kijelzővel ami kicsit kisebb, és egy más finish-el ami nem törik annyira könnyen (hátul). Az már ugye kimaxolja a keretet a 130 ezerrel, de szerintem azért ami benne van, megéri az árát. iPhonenál vannak kisebb-nagyobb hibák is, pl ugye a nem túl régi IMessage kontakt küldős szivatás, a pár másodperces videó linkje, stb. Sony sem szent, de a Stamina mód bekapvsolásával jóval megnöveled az akkumulátor élettartamát. Szóval szerintem egyik sem, inkább Xperia X Performance.
2017. jan. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm utolsó a válaszodat, megnézem a telefont. Pont ezért kérdeztem rá a Z5-re, mivel nem most jelent meg és nem tudtam, hogy mennyit "avult". :)
2017. jan. 17. 09:53
 6/15 A kérdező kommentje:
Hármas te pedig ne legyél már irigy. 18 éves vagyok, diákmunkázok, hogy vehessek egy új telefont, mert a régi elromlott. Ezért is szeretnék olyat, amivel nem kell 2 havonta szervizbe rohangálni. Szóval ez a komment az intelligencia szintedet mutatja meg, a magyar mentalitással kombinálva. Nem ismered a hátterem, engem sem.
2017. jan. 17. 09:57
 7/15 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit, hogy nem más pénzét költöm, nem is ajándékba fogok kapni egy 120 000 telefont. Valamint nézz utánna...a csúcskategória jóval 200 000 felett van ;)
2017. jan. 17. 10:06
 8/15 anonim ***** válasza:
A középár eléggé széles kategória! Konkrétan mennyi rá a max. kereted?
2017. jan. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Maximum 120 000, bár jobban örulnék ha picit olcsóbb is lenne.
2017. jan. 18. 14:53
 10/15 anonim ***** válasza:
120-ért amik (szerintem) a legjobb vételek: LG G5 SE, Samsung Galaxy A7 (2016), Huawei Mate 8 (32 GB), vagy Vernee Apollo Lite. Persze ha csak nem zavar a tepsi méret!
2017. jan. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!