Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legkisebb Android...

Melyik a legkisebb Android (7. 0-át futtató, vagy arra frissíthető) mobiltelefon?

Figyelt kérdés
Kompakt méretű okostelefont nézek, de az Apple SE-n kívül nem találtam.
2017. jan. 17. 08:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy lehetőleg alig pár éves és jelenleg is gyártásban lévő modellt keresek.
2017. jan. 17. 08:14
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy nálad mi számít kompaktnak, de ezen az oldalon tudsz keresni méret (szélesség, hosszúság, vastagság) alapján:

[link]


Manapság nem sok említésre méltó telefont gyártanak 5"-os kijelzőméret alatt, úgyhogy, ha ilyenben gondolkodsz, akkor hardver terén is kompromisszumokat kell kötni, tekintve, hogy a kisméretű telefonok többnyire a középkategória alját verdesik.


Android 7.0-t mostanában adták/adják ki a nagyobb gyártók az újabb telefonjaikra, szóval nem lesz egyszerű olyan készüléket találni, amin az fut és még kompakt is.

2017. jan. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2: azt is kiírja a kereső, hogy mikor az adott mobiltelefon modell? (Mióta van gyártásbam).
2017. jan. 17. 09:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Kiírja, sőt szűrni is tudsz rá: a jobb felső csúszkával
2017. jan. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!