Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van magyar the walking dead...

Bana László kérdése:

Van magyar the walking dead androidra?

Figyelt kérdés
nézegettem a play áruházt a telefonom-on és rá találtam a walking dead-re csak az a baj hogy nem magyar és tudom hogy még nem olyan fejlett de lehetséges akár magyaron letőlteni vagy magyarosítást letőlteni (A SÉRTŐ VÁLASZOKAT ELKERŰLNÉM).

2017. jan. 17. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. jan. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és lehetséges valahogy megoldani ?? mert a gépem gyenge a játékhoz mert ugye gépen van magyarosítás de viszont telefonon nincs
2017. jan. 17. 13:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2017 van, tanulj meg angolul.
2017. jan. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen a számítógéped, de az én gépem egy dinoszaurusz, 11 éve van meg így egyben (volt egy tápcsere meg egy videókártyacsere illetve egy kis memóriatáp az évek alatt, egyszerre), maguk az alkatrészek jóval régebbiek.


- ASRock P4V88+ alaplap

- Intel(R) Celeron(R) CPU 2.80 GHz (sima mezei egymagos processzor)

- 1,5 GB RAM, DDR1 400 Mhz, (512 MB + 1 GB) memória

- ASUS AH3450 512 MB videókártya, DDR2-es memóriával 400 MHz-en ketyeg, videókártya magja pedig 600 MHz-en

- Hitachi GST Deskstar T7K250 HDT722516DLAT80 160 GB winchester, 7200 RPM, 8 MB cache

- Windows XP SP3 ceremóniamester


Nem egy világbajnok számítógép... Kompromisszumokkal, de kihajtotta:

- TellTale The Walking Dead Season 1 + 400 Days DLC (gyakorlatilag hiba nélkül vitte, jelenetek közötti töltésidő 2-10 másodperc között)

- TellTale The Walking Dead Season 2 (a játékban néha fókuszmegjelenítési hibák voltak, értsd: néha homályos volt a kép egy része, de nem zavarta a játékmenetet, jelenetek közötti töltésidő 5-15 másodperc közöttiek)

- TellTale The Walking Dead Michonne-t (jó, itt már izzadt rendesen, a fókuszmegjelenítési hibák már zavarták a játékot, jelenetek közötti töltésidők 30 másodperc körüliek, emiatt meg amiatt, hogy valahogy nem jött át nekem a hangulat, nem is vittem végig)

- TellTale The Wolf Among Us (gyakorlatilag hiba nélkül kivitte, jelenetek közötti töltésidő 5-15 másodperc közöttiek, személyes megjegyzés: összes közül ez tetszett a legjobban)


A játékok beállításaiban ha jól emlékszem 1024*768-as felbontást használtam, élsimítást kikapcsoltam, textúrák minősége közepesen azt hiszem, árnyékokat kikapcsoltam.


Szóval, nem kell erőmű hozzá, hogy játszhass vele.

2017. jan. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a legutolsó kommentelőnek ilyen válaszokat várok de vannak itt olyan bu-ik akik direkt tollkodnak hogy a másikat felhúzzák na de köszönöm.
2017. jan. 19. 14:24
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem azt kérdezted, hogy hogy játssz a gépeden, kisfiam. Telefonra nincs. Vagy angolul tanulsz, vagy játszol számítógépen.
2017. jan. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!