Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen SIM kártyát vegyek...

Milyen SIM kártyát vegyek Németországba?

Figyelt kérdés
A lényeg az lenne, hogy megadott összegért legyen fix 4G-s internetem egy hónapra. Ismerősömnek Lebara-ja van, de azt hallottam nincs 4G-s hálózata. Lebarás mobilnet 30 napra 8 euró. Hasonlóra lenne szükségem 4G-s hálózattal.

2017. jan. 17. 16:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

"de azt hallottam nincs 4G-s hálózata."


[link]

2017. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
az ismeros/rokon/barat az mindig jobban tudja, de amit az elso belinkelt az meg jobb.
2017. jan. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

"Ismerősömnek Lebara-ja van, de azt hallottam nincs 4G-s hálózata."


Az ismerősödnek tökéletesen igaza van, a Lebarának valóban nincs 4G-s hálózata. Sőt, tovább megyek: a Lebarának egyáltalán semmilyen hálózata nincsen. A Lebara ugyanis a Telekom hálózatát használja. Ahol a Telekomnak van 4G-je, ott a Lebarának is.

2017. jan. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Rendben van, akkor felteszem máskép. Ludwigshafen és Frankfurt területén van szükségem normálisan használató (4G-s) mobil internetre. Ami fix díjas és egy hónapos csomag, ami nem fogy el, nem kórlátozódik stb. Jó választás a Lebara vagy esetleg rossz tapasztalat? Tapasztalatra vagyok kíváncsi. skype, messenger, viber használatához kellene.
2017. jan. 18. 16:58
 5/16 anonim ***** válasza:
en most akarok valtani a lebararol, mert tre. dec 29-en rendeltem toluk egy sim kartya cseret, mert a mostanimba nano meretu kell, azt irtak 10 nap a procedura. na most a mai napig nem jott meg, minden nap irok nekik, hol van mar. en nem ajanlom, csak akkor ha telefonalni akarsz, de azon kivul egy kalap xar az egesz.
2017. jan. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én januárban váltottam, egy héten belül megkaptam a nanot... Attól, hogy egy levelet elkavar a posta, nem biztos, hogy egy kalap szar a telefonszolgáltató... :D
2017. jan. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

ezzel nincs semi gond, csak akkor ne arra fogja idezem: "Wegen der Feiertagen haben wir eine Verspätung, weil wir mit Deutsche Post zusammen arbeiten."


rafogjak arra, hogy unnepnapok miatt kesik a posta. 1 db unnepnap volt, januar 6-a... Erdekes az ebayen vettem Lengyelorszagbol autoalkatreszt, mar reg beszereltem. Kertem kuldje el az igazolast, hogy el lett kuldve, vagy adjn egy azonositoszamot. de azt irta utananeztek a postanal, nincs elkeverve, uton van. Mar 20 napja, de uton van....

2017. jan. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Tehát jól sejtettem, hogy a postán áll a leveled, és te a szolgáltatót szarozod. Logikus. :D
2017. jan. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ugyvan. ugyanis nekem ne az unnepnapokra fogja a kesest, amibol csak 1 volt, hanem mondja meg kerek perec, igen, lehetseges, hogy elveszett, vagy kesik, mert a posta xar munkat vegez, es sajnaljuk. Egyszeruen csak legyen oszinte. Ezt varom el egy korrekt szolgaltatotol, ahelyett, hogy azt irja Geduld, Geduld, mert 10 nap a csere ideje....
2017. jan. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Lol. xD
2017. jan. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!