Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Régi Iphone4 végtelenségig...

Régi Iphone4 végtelenségig jailbreakelhető?

Figyelt kérdés
Ha valami oknál fogva elrontanám és vissza kell állítani, mivel erre a 7.1.2 jött ki, és ettől újabb nem jelent meg, nos ez jailbreakelhető. Bárhány restore után újra meg újra elkezdhető a folyamat? Tehát a végtelenségig, utána is ha itunesben restoret csináltam és visszament a 7.1.2 alapbeállításra? 4s-nél már ez nem játszik, mivel ott 9.3.5 megy vissza full restore után.

2017. jan. 17. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindannyiunk szerencsetlensegere igen, dzselezheto barmikor. Nagy marhasag.
2017. jan. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nyílván ha tudod mire használni és ismered a tweakeket amiket felraksz, nem csak ártalmas oldala van. Egyik kedvencem az activator, amivel gyors eseményeket rendelhetek egy egy kattintáshoz vagy funkcióhoz. Ott van a switchspring, hogy egyetlen mozdulattal be tudjak zárni appokat, vagy a notification killer, amivel az összes értesítés egy klitty és bezárható. Vagya flip controlcenter, amivel kibővíthetem átrendezhetem a vezérlőközpontomat. Picit nagyobb szabadságérrzet. Toneenabler, hogy bármilyen hosszúságú csengőhangot feltegyek. Jadeye mondta talán sokan összemossák a varezzel, és itt még csak nem is említek olyan kiegészítőket, pedig tudnék párat, ami ahhoz kell, de diszkréció kedvééért nem említem. Remote messagevel pl. számítógéppel böngészőből gyorsa negyszerűen megtekinthetem rendezhetem az üzeneteket.
2017. jan. 17. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!