Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Biztonságos a miui 8 elérhető...

Biztonságos a miui 8 elérhető frissítése? A 7.1.12?

Figyelt kérdés
Mióta megvettem a Xiaomim nem frissítettem mert volt az a probléma az akkor elérhető frissítéssel. De szerintem ez már másik verziószám, frissíthetem? Nem lesz probléma a működésével?

2017. jan. 18. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudhatod. A múltkor vissza álltam egy korábbi verzióra, mert az új funkciók nagyon nem tetszettek.

Legfeljebb vissza rakod a mostani csak csinálj mentést erről.

2017. jan. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azóta van újabb javítás 7.1.19...

Engem csak az érdekel hogy stabil vagy sem.

2017. jan. 26. 11:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy MIUI 8?

Mert nekem a 8-as verzióhoz 8-assal kezdődik a frissítés száma is.

MIUI8.1.6.0.MXDMIDI Stable Global

2017. jan. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez MIUI 8, csak a fejlesztői változat. (Itt a verziószám a megjelenés évére-hónapjára-napjára utal, a stabil verzió kezdődik 8-assal.) A nevével ellentétben nem szokott egyik frissítés sem nagy hibákat tartalmazni, azok már az alpha tesztelés során kibuktak, nyugodtan frissíthetsz. Viszont ahogy kiveszem a kérdésből, neked nagyon fontos a stabilitás, ezért én azt javaslom, hogy Mobilarénán menj fel a telefon fórumára és kérdezz rá, hogy hogyan tudsz global stable verziót feltenni a telefonra.
2017. jan. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerencsére a gyári rom telepítéshez semmi extra nem kell.

Letöltöd felmásolod az SD kártyára és utána a recovery-ben telepíted, előtte cache és data törlést kell csinálni. Minden adatod elveszik, ezért előtte mentsd le a gyári backup programmal az SD-re, majd a biztonság kedvéért a gépre is.


[link]

2017. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!