Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Dual SIM kártyás telefonon be...

Vesuvio kérdése:

Dual SIM kártyás telefonon be lehet állítani a VIBER alkalmazásban két telefonszámot?

Figyelt kérdés
Két SIMkártyás (DUAL SIM) mobilt vettem, de a Viber alkalmazás telepítésénél csak egy telefonszámot (a 30-asat) tudtam megadni saját számként. Aki Viber-en a másik számomon (a 20-ason) hív, annak azt nem tudom fogadni, ill. én sem tudok mást hívni másik (20-as) számról? Van erre valamilyen megoldás? Köszi!

2017. jan. 18. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
28%

Felvehető több szám is, de mivel te csak ide röfögsz egy kérdést, ahelyett hogy guglizz - így más megteszi neked, más beírja a gugliba.

A keresések eredményeképp az alábbi válaszokat találtam neked:

Ad 1.

Regisztrációnál is megadható egy másodlagos szám, de ez program verzió és okos ember függő. Ez te nem vagy, így hagyjuk.


Ad2.

Dual Viber alkalmást letöltheted az áruházból, ott a másodlagosat kell már csak megadnod.


Ad3.

Paralel Space alkalmazáson keresztül, az is a marketből elérhető. Ezen aplikációval más alkalmazások is "dualba" hozhatók, mint pl. Facebook.

Skizofrének, kettős/hármas személyiségben élők legjobb alkalmazása lehet ez.

2017. jan. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A fenti válasz tartalmát illetően: köszönöm, hasznos volt a 3 tanács.


Ami viszont a hangvételt illeti: felháborító számomra a lekezelő stílus... Úgy gondolom, azért írnak ide a felhasználók egyértelmű kérdéseket, hogy azokra egyértelmű válaszokat kapjanak, és ne kelljen "guglizni". Inkább ne írtál volna semmit, tényleg.

Én nem röfögtem ide a kérdést, hanem egyértelműen feltettem. Viszont ha te az én "röfögésemet" ilyen jól megérted, akkor biztosan hatalmas disznó lehetsz.

Az, hogy nem értek annyira az okostelefonokhoz, és a letölthető alkalmazásokhoz, nem jelenti, hogy kevésbé vagyok okos. A stílusod viszont számomra egyértelművé teszi, hogy kettőnk közül ki az okosabb. Segítek: nem te.


Neked, mint az ismeretlenség álcája mögé bújó megmondóembernek, a fenti kommenttel minden bizonnyal megvolt a napi kielégülése. Remélem, hogy nagyobb öröm nem ér téged ennél; biztos büszke vagy, hogy valakinek beszólhattál, valakit leszólhattál. Gratulálok.


Én ezt az értelmetlen beszélgetést ezennel befejezem. Sajnálom, hogy ha mások olvassák ezt témát, ilyen idiótákba is belefutnak, ennek itt nem lehetne helye.


További szép napot.

2017. jan. 19. 09:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy az #1-es egy pökhendi ******** ******* **** ***** ****** ****** *****.
febr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!