Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G4 tulajok vagy extulajok....

LG G4 tulajok vagy extulajok. Mik a tapasztalatitok a telóról?

Figyelt kérdés

Akik extulajok azok miért/*mire váltották le? Visszalépés volt a következő telefon a G4-hez képest?

Volt/van vele nagyobb bajotok? Gondolok itt aksi időre , belassulásra stb.



2017. jan. 18. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Akksiidő átlagosnak mondható, 1 napot neccesen de kibír, teljesítménnyel nincsenek problémáim, kamerája gyönyörű képeket csinál. Egy probléma volt a készülék első generációjával, egyfajta típushiba, 2 mag néha véletlenszerűen megadta magát. Az én telefonomban ez most jött elő, de szervíz garanciaidőn túl is cseréli az ilyen készüléket, viszont ha használtan veszel ilyet, akkor a szériaszámra figyelj, ha 501-505 között van, akkor ne vedd meg, vagy számolj a hibával
2017. jan. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak jókat tudok mondani róla, bár a Bootloop nálam is előjött de azt megjavítják.
2017. jan. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Garanciába javították vagy meg tudod mondani mennyiért javítják?
2017. jan. 24. 11:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jó készülék. A kamera a legjobb az egész telóban. Eszméletlenül jó képeket csinál. akár RAW-ba is tudod menteni, Így később veszteségmentesen manipulálhatod a fotót.

Az előlepi kamerája 8MPX Ami szelfizésre kitűnő. De azért videóhíváshoz már kicsit erős.

Sebességgel semmi baj nincs. A facebook akad rajta néha na de az melyik telón nem? :D

A kijelzője is nagyon szép, nagyon fényes. Jól látható.

1W-os hangszórója van. Elég brutális hangerővel szól.

Van benne IR távirányító.

Üzemidő. Ha folyamatosan nyomkodod fél, Ha normálisan használod 1-másfél nap

Fél éves. Bootloop nálam nem volt szerencsére.

Én maximálisan ajánlom.

Viszont nagy fekete pont hogy kínából kellett rendelnem hozzá QI charger tekercset. Mert gyárilag nem támogatja a vezeték nélküli töltést. Ami kicsit fájó pont. Mert a G3-ról váltottam G4-re és a G3 támogatta, és meghagytam a gyári LG QI töltőt. De ehhez már nekem kellett megszerkesztenem a hátlapot hogy tudjam tölteni vele.

2017. jan. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Augusztusban vettem tavaly, de alapvetően nincs vele bajom. Kamera jó, gyorsasága sem rossz.


Egyedül az akksi... Ha folyamatosan használok egy appot vagy játékot, akkor az pár órán belül lemeríti... És nem csak merül, melegszik is a képernyő annyira, hogy néha magas hőmérséklet miatt kikapcsol automatikusan a telefon. Persze ez gondolom minden telefonnál így van. Elég nagy a kijelzője, nem csoda, hogy merül és melegszik.


Bootloop hiba nálam szerencsére még nem volt.

2017. márc. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!