Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől lett mostanában ilyen...

Mitől lett mostanában ilyen felkapott márka a Huawei?

Figyelt kérdés

2017. jan. 19. 09:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Amiért az összes többi ismertebb márka.

Mert minőségi telefonokat gyárt.

2017. jan. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Árértékben ketszer haromszor jobb az applenél
2017. jan. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Mert jobb telefonokat gyártanak olcsóbban mint a többi gyártó.
2017. jan. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Amellett hogy (egyelőre) olcsóbb mint a konkurensek, rengeteget ölnek a fejlesztésbe, kutatásba, minőségbe.


Wikipédia:

"A vállalat 21 kutatás-fejlesztési központot működtet világszerte, többek között az Egyesült Államokban, Németországban, Svédországban, Oroszországban, Indiában és Kínában."


Egy Huawei simán egy lapon említhető egy Samsung, Sony vagy Apple csúcs telefonnal.


Na meg azért nem ma kezdték:

2012-ben Ascend P1, 2013-ban már ott voltak a jól összerakott P6-al, most P8, P9 sorozat, utóbbi a Leica kamerával még ki is emelkedik a konkurensek közül. Mindezek mellett ott voltak az Ascend olcsó, de jól összerakott ár-érték bajnokai Y200, Y300.

2017. jan. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Már az elsők között ott voltak. Igaz, hogy a 2009-es modelljük eléggé fostalicska volt T-mobile Pulse néven futott, de már akkor okostelefont gyártottak.

Most létre hozták a Honor márkanevet ami a prémium termékük. Ezzel annyira nem ismertek, de az is az övék.

Jó telefonok jó áron. Ennyi

Én mondjuk xiaomi párti vagyok, de a Honort meg a Huaweit is nyugodtan ajánlom.

2017. jan. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Trevor. ***** válasza:
100%
Mert sok pénzt költenek arra, hogy itthon is népszerűek legyenek. Extreme Digitalban és Media Marktban van külön Huawei stand. Szolgálatóknál is kaphatók a telefonjaik. És ár-érték arányban sokkal jobb, mint egy Apple vagy Samsung. Persze egy Xiaomihoz képest már elmarad.
2017. jan. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében nincs mit írnom,mivel az előző válaszolók mindent elmondtak.

Jó az ár -érték -arány náluk.Kisebb haszonnal,de több telefont adnak el amivel sokkal jobban járnak.

-Minőségi telefonokat gyártanak. például az újabbak kamerája.

Azt viszont megjegyezném a Huawei telefonokban Sony kamera van tehát a Sonyval való összehasonlítást hanyagoljuk

2017. jan. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"tehát a Sonyval való összehasonlítást hanyagoljuk"


A kamera hardver mellé nem mindegy a hozzá írt szoftver sem. Ilyen szempontból kifejezetten érdekes, hogy a Sony a saját kamerájához a saját telefonjaiba nem képes olyan jó szoftvert írni mint más gyártók...

2017. jan. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez mondjuk igaz.

De a Sony egy telefonjának a fejlesztésébe se öl annyit mint a Huawei ezt látni is.


A Sony telefonokban a kamera az egyetlen ami miatt megéri megvenni.(Ez az én véleményem nekem 2x volt Sony telefonom bár a Mostani Huawei telefonok sokszor jobb képet csinálnak mint a Sony telók)

2017. jan. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kiváncsi vagyok, hogy fog alakulni a Huawei sorsa amikor megjelennek az új Nokiák.
2017. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!