Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone tuti csomag? 30 perc...

Vodafone tuti csomag? 30 perc után "mi van"?

Figyelt kérdés

Számomra nem egyértelmű, neten is láttam többféleképp.

Amit értek az hogy befizetek 600 ft-ot amit nem beszélhetek le, ezt az összeget havonta fogják levonni.

Amit ellenmondásos a neten az hogy ha lebeszéltem a 29 percet(még 1 hónapon belül vagyok) akkor a 30. perctől milyen tarifában vagyok. 19 ft vagy 49 ft?



2017. jan. 19. 12:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen most már értem hogy az átlagot számolták ki és az jön ki 600 ft-ra :)
2017. jan. 19. 13:34
 12/17 anonim ***** válasza:
Csak elküldöd, nem kell az egyenlegedet feltölteni. Az is csak egy példa volt, hogy mekkora feltöltés mennyiideig lebeszélhető.
2017. jan. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Amióta bejött az új sim törvény, azóta fosnak a felhasználók, a szolgáltatók pedig azért fosnak hogy elvesztik a kuncsaftokat. Ezért licitálgatnak egymásra a prepaid üzletágban, mert ha már valaki a kapuban van, onnan könnyebb becsalogatni, mintha már kiment, esetleg átment a másik szolgáltatóhoz.
2017. jan. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha a Tuti érdekel, akkor a Vodafone oldalát olvasd! Ne Origó, meg szájhagyomány, meg az ismerős mondta, stb.

Egyértelműen le van írva minden...

2017. jan. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

14 igazad van, vicc az hogy azt néztem először és furcsálltam is hogy ott nincs erről szó, még alul a kisbetűs részeket is áttanulmányoztam.

De jelentem már tuti tarifában vagyok meg már apám is :)

Amúgy nézelődtem több helyen is, telenor vagy a másiknál van a 9 ft-os cucc de azt nem tudni meddig, a blue-mobilnál meg 33 ft mindenhova.

Utóbbi időkben rágtam be hogy már 49 ft a díjszabás perc alapon. Kész rablás!

Azért furcsálltam vagy "kerestem" költséget mert csak tarifaváltással 40%-ra esett a költségem. MAi világ meg mondjuk meg nem annyira adakozó! Tudom azt is hogy egy német aki többet keres mégis ennél is kevesebbért telefonál, tehát még mindig le vagyunk húzva csak már nem annyira.

Köszöntem mindenkinek!

2017. jan. 20. 18:21
 16/17 anonim ***** válasza:

"vagy a másiknál van a 9 ft-os cucc de azt nem tudni meddig"

Viccesen hangzik, de erről is a megfelelő helyen olvashatsz.

[link]

2017. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Én amire gondoltam az ez tehát telnoros

[link]

Anyámnak van ilyen ahogy mesélte 1 hétre megrendeli asszem 180 ft, bár tény egyedi ajánlat meg csak februárig szól az akció jelen pillanatban.

A dominosot nem ismertem. de jobbnak tűnik elsőre mint a tuti.

2017. jan. 20. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!