Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a 4 telefon közül...

Szerintetek a 4 telefon közül melyik a jobb? Melyik éri meg jobban? (Azért ez a 4 mert erre van keret)

Figyelt kérdés
Szeretnék új telefont venni kinéztem ezt a 4 telefont de nem tudok dönteni.ZTE Axon 7 mini,Allview X3 soul plusz,Samsung j7 2016,Samsung A5 2016.

2017. jan. 19. 14:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

5# 4000 alatt kidobni való? Szerintem picit el vagy tévedve..Ne csak azt nézd, hogy milyen akkumulátor van benne, hanem azt, hogy amelett milyen hardware-e van, mivel mindnek más a fogyasztása. Illetve még a rendszeren is sok múlik..

Enyémben is 3000mah akkumulator van. 6 órás képernyidőt bőven kilehet hozni belőle, bármilyen energiatakarékos mód nélkül. (Szerintem még jóval többet is, bár eddig még nem volt rá szükségem, ígyis sokszor elég intenzív használat mellett is 30-40%al hazaérek késő délután) Ha meg annyira nagy szükségem lenne rá, a kocsiban van töltő 😉

Bár elhiszem, ha neked abból áll a napod, hogy beülsz a suliba, és elkezdesz játszani valami nagyobb játékkal, akkor lemerülsz elég hamar. De egy átlag felhasználó nem emiatt vesz telefont.

2017. jan. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem rosszak a Xiaomik de nem jobb egy Samsung de most komolyan??
2017. jan. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
12# A samsung túlárazott, szinte ugyan olyan telefont, a xiaomi kínalatából, lehetséges, hogy féláron megkapod, ugyanazzal a teljesítménnyel(vagy akár még jobbal is.)
2017. jan. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem rossz a Samsung, használtam én is, de kicsit sokallom az áraikat. Ha más gyártó készülékei is kielégítik azt, amit várok egy telefontól, alacsonyabb árcédula mellett, miért ne tennék azzal egy próbát?
2017. jan. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Jó a Xiaomi egyébként, én nem a Samsung-ra hanem a Sony ill. Apple-re mondanám hogy túlárazott.


A Samsung-ra még nem.

2017. jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Mondjuk én is úgy vagyok vele hogy annyira nem érdekel milyen logó van a telefonon, sokáig Apple-t vettem, sok iphone-om volt de most nem is Sony vagy Samsung vagy Apple közül vettem, és megtehettem volna, hanem egy Lenovo-t vettem, Android-os és nagyon tetszik. Előtte Iphone-jaim voltak.


De én a fenti listából az A5-öst venném.

2017. jan. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Huu srácok.Megosztó vélemények.

Lehet az A5 fog maradni.

Köszi szépen a segítséget. :)

2017. jan. 19. 18:49
 18/20 anonim ***** válasza:
Egyik rokonomnak A3 van azt majdnem A5 és nagyon jó telefon. A5-ös az nagyobb kijelző, jobb hardver én azt vennék.
2017. jan. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Egyik osztálytársamnak van A5 2016-ja, és nem nagyon panaszkodott rá eddig. A nagyobb játékok (pl. Asphalt játékok) kicsit akadozva mennek rajta, de nem játszhatatlanok. Amúgy meg teljesen jó ezen kívül.
2017. jan. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül csak játékra kell.Fényképezni fontosabb.A mostani telefonommal nem igazán tudok jó képeket csinálni.Peldaul egy közeli képre nem is zoomol rá rendesen.Az A5 nek a kamerája jobb.Koszi :)
2017. jan. 21. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!