Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha kitörli az üzenetet, akkor...

Ha kitörli az üzenetet, akkor látni fogja az üzenetet az, aki küldte? (Sűrgős lenne)

Figyelt kérdés
Valakinek elakartam küldeni egy képet Gmail-on. Elis sikerült, csak nem az én fiókommal, hanem máséval. Azt hittem, hogy az én fiókomon vagyok. És miután elküldtem a képet, azután kiléptem a fiókjából! Azt szeretném megtudni, hogy hogyha kitörli az üzit a, akinek küldtem, akkor az ismerősöm látni fogja, hogy véletlenül küldtem vele egy üzit? Sűrgős lenne, mert nem olyan kép! Mármint nem meztelen kép, hanem más...
2017. jan. 19. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki kellett volna törölni az elküldött üzenetek mappából, amikor észrevetted, hogy nem a saját fiókodban vagy. Attól, hogy a címzett kitörli még a küldő félnek megmarad az elküldött üzenet. Töröld ki ha van rá lehetőség vagy reménykedj, hogy nem veszi észre.
2017. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A gond az, hogy későn vettem észre. :( Akkor reménykedem, hogy nem veszi észre. :(
2017. jan. 19. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, a teljesen ismeretlen levelek nem tűntek fel. Gratulálok.
2017. jan. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, látni fogja.
2017. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3# beteg vagyok, nehezen tudok ilyenkor figyelni, de már megoldódott amúgy.
2017. jan. 19. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!